3.KAPITOLA - Ach Bradavice slastné Bradavice 1.část

9. march 2010 at 15:43 | Maggie |  They go their way
Ahojky takže tady je třetí kapitolka není nic moc, ale je důležitá má dvě části aby to bylo více napínavé ( přesněji řečeno tu druhou ještě nemam.... ale bude!). Chtěla bych ji věnovat Lexie, Bonboonekovi a Bety. Mám tam asi strašně chyb ale byla jsem zkrátka moc líná na to to opravovat.... Děkuji moc a komentujte Vaše Maggie.


"Ale no tam Sam, my budeme hodné" loudily Melisa s Elisabeta na tvářích jim hrály ďábelsky andělské úsměvy, ačkoliv Samantha matce slíbila, že žádný alkohol pít nebudou za ty tři hodiny vypily už dvě láhve vína a na dvojčata už začal ten alkohol působit. O Barbaře nemluvně.


"Ale no tam Sam, my budeme hodné" loudily Melisa s Elisabeta na tvářích jim hrály ďábelsky andělské úsměvy, ačkoliv Samantha matce slíbila, že žádný alkohol pít nebudou za ty tři hodiny vypily už dvě láhve vína a na dvojčata už začal ten alkohol působit. O Barbaře nemluvně.
" Bez komentáře…. je " koukla se na svoje hodinky "je půl druhé ráno, zítra vstáváma vlastně dneska vstáváme za šest hodin a neexistuje aby jstemi opět ve vlaku usnuly…." když viděla sestřiny nakvašené pohledy dodala. "Dobře spát si klidě spěte mě je to jedno, ale opovažte se válet po Pobertech!"¨
"proč jim vlastně říkáš Poberti?" zeptalas Melisa a se zájmem si prohlížela svoji sestru v očekávání že jí řekne to tajemství na které jí rok co rok odpovídá stejně.
" To neřeš.." ano přesně tohle je ta nudná odpověď.
" Měli pojď… zíííííííív…. Jsem dost unavená…." Zavelela Lis a tak se všechny tři sestry zdekovaly do svých pokojů. Sam a Lili osiřely každá si sedla na postel a mlčeli. Neuprosné ticho přerušila po pár minutách Lili.
" Sam, všimla jsi si včera a té oslavě byl… Severus…"
" Co ten tam dělal?? Prasák jeden!"
" Koukal se na tebe, co jinýho…. Od třetího ročníku tě miluje…!!!"
Při této větě jakoby se zastavil čas. Sam se podívala na svou kamárádku a přemýšlela jestli má začit plakat nebo se vztekat. Na konec si zachovala ledovou tvář. A stroze odpověděla " Aha tak to mi to dává opravdu velmi mile najevo…"
" Sam já vím, že ho nesnášíš, ale nikdy jsi mi neřekla proč?? Sam se začali hrnou slzy do očíkdyž si vzpomněla na 3. Září třetího ročníku v Bradavicích.
"Lili nesmíš mi to mít za zlé ale já … nechci…. nemůžu…."
" Dobrý já to chápu" Lež nechápala to ale přisedla si ke své kamarádce a objala ji kolem ramen. Lili brala Severuse jako nejlepšího kamaráda. Když přišla do školy se Sevem se nikdo nebavil a jí přišel jako inteligentní hoch na rozdíl od Blacka a Pottera. Sam se zase více bavila s těma dvouma, ale od třetího roku se 100% postavila na stranu Blacka a Pottera a od té doby jimpomáhala jim jak nejvíce to šlo Srabusovi znepříjemňovat život. S těmito myšlenkami Lili usnula…..
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Ráno Samanthu probudilo velice hlasité mlaskání. Když pootevřela oči uviděla obrysi nějakého chlace s vlnitými černými vlasy. Okamžitě v něm poznala Siriuse v klidu se posadila a Všimla si, že poblíž posadává Remus a Petr- pachatel onoho nechutného zvuku. Přítomnost Poberů ji prazvlášť nepřpadala zvláštní, protože James se Siriusem u nich byli pečení vaření. Když si tak vzpomněla na Jamese ohlédla se na místo kde spala Lili a věděla že tohle si James nemůže nechat ujít, na to ho znala až moc dobře. A také se nemýlila James seděl nad Lili pomalu jí sundával peřinu a potichu jí šeptal.¨
" Lili miláčku, už je ráno měla by jsi vstát a poděkovat tomu krásnému muži za milé vzbuzení…" Lili se velice roztomile protáhla. Když se Sam koukla Siriuse a Rema váleli se oba smích protože až moc dobře věděli co přijde. Protože v tu chvíli kdy James vítězoslavně koukal na svou práci si Lili uvědomila co to vlastně nad ní sedí. Během několika vtěřin se posadila, zařvala a začala nadávat něco v tom smyslu " kterej slabomyslnej magor sem toho kokota pustil. Sirius se smíchy válel na zemi, když však zjistil že na něj kouká Lili hned zmlk. Lili se podívala na všechny přítomné a zastavila se u Jamese.
" A ven!!!" a neodpustila si vrazit Jamesovi pořádnou facku. Když Jamesovi málem odlítla hlava i Remus dostal akový záachvat smíchu že po zádech vypadl z pokoje.
" Snídaně!" zařvala na ně matka jelikož už bylo čtvrt na deset a v deset museli vyrazit…
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Kolem za deset minut deset se vydali všichni společně na cestu. Jelikož to byl poslední rok chtěli už jen přijezd na nádraží udělat vyjímečný a tak jeli vypujčenými dvěma auty. I tak opvšem měli co dělat aby se tam nacpali přeci jen jich bylo jedenáct plus dva šoféři přičemž jeden byl Lilin otec a druhý nějaký mudla, kterého znali Evansovi. Nakonec se poskládali tak, že Dvojčata seděla na sobě.
Když dorazili na nádraží bylo 10:55 a měli tak akorád čas na to aby stihly Bradavické expres. Když prošli zdí mezi nástupišti 9 a10. Ozvalo se Báro! To byla Melancholie Pertsová spolužačka Barbary a odtáhla ji k ostatním Havraspárském. Bára jen zamávala svým sestrám a už mizela v davu. Barbara byla jediná z " party" kdo nechodil do nebelvíru.
" Tak ahoj v Bradavicích." Řekl James a všichni se na něj udiveně podívali.
" Jsi si tím naprosto jistý?" Zeptal se Remus, překvapilo ho že se James nesnaží dostat do Liliiny blízkosti. Ale nevadilo mu to a tak se kluci
rozloučili a holky zůstaly samy. Vybraly si ve vlaku celkem pěkné místečko. Po cestě se nic zvláštního nestalo, dvojčata, jak Sam předpokládala, usnula. A tak si s Lili povídali snad o všem kromě toho co každou trápilo nejvíce….
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
" Co se děje?" ptal se zmatený Sirius nebyl rok co by si nechal James ujít šanci sedět těsně vedle Evansové a teď ani nemrkl, navíc úplně sám navrhl aby šli každý svou cestou.
" Co by?" Když uviděl nechápavé výrazy svých kamarádu, dal se do vyprávění své nové taktiky.
" Víte, napadlo mě, že mě třeba Lili odmítá z toho důvodu, že se jí moc vtírám…." Remus se usmál " a tak jsem si řekl že letošní rok je vlastně poslední kdy jí můžu získat pak už nic nikdy… a tak na ní letos půjdu velmi z lehka…" když domluvil vítězoslavně se usmál jakoby objevil gravitační zákon. Pohlédl na Siriuse tomu už to začínalo docházet co tím chtěl vlastně říct, Pert se opět cpal protože mezi tím kdy James polemizoval přijelo už občerstvení. Daniel se na něj koukal typem brácha ty jsi machr a snažil se zapamatovat celou taktiku, jelikož mu přišla jako geniální. No a Jefres s Remusem se váleli smíchy….
" Co je ?" nechálapa James
" Hahahaha to… jsi… na…. to ….. hahahahahahahahahahahaha…… přišel br…brzo……"James je nechápal když věděli jak by si mohl pomoct u Lili proč mu to neřekli??
" Jak dlouho už to víte??" a zkoumavě si prohlížel své kamarády v kalužích slz.To už se ale chopil slova Remus, který se už celkem vzpamatoval ze svého záchvatu smíchu. " Asi tak dva tři roky…?" V tu chvíli by se za ten pohled nemusel stydět ani bazilišek a Remus s Jefresem by leželi v kaluži nikoliv ovšem v kaluži slz ale krve…. Nebo možná obojího tato představa Jamese pobavila, ale pak si opět uvědomil přoč si je tak představil… " Vy hnusáci to si odpikáte, když si představím, že už dva roky mohla být Lili moje….!!!!!" " Nemusíš nám to řikat dokážeme si to představit sami…" Popíchnul Sirius Jamese mezi záchvaty smíchu. PO jeho výroku se James urazil a celou cestu se s nimi nebavil jen si představoval co asi teď dělá je Lili….
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Po pěti hodinách jízdy konečně vystoupili u bradavic.
Dvojčata okamžitě vyběhla o vlaku a hledala své spolužáky aby se k nim připojily.Sam s Lili se podívali na horu nikdy je Bradavický hrad nepřestal udivovat. Pomalu se loudali ke kočárům a když došli uviděli už poslední kočár který se rozjížděl obě dívky nasadily sprint, ani jedna totiž nechtěla strávit tak půl hodinu cestou ke hradu - pěšky…Když konečně doběhli ke kočáru začal pomalu ale jistě rychlovat, najednou se objevili dvě ruce a dívky je bez váhání popadly a nechali se vtánout do kočáru .Každá dopadla na druhý konec kočáru Lili dopadla na někoho Samatha takové štěstí neměla a tak vrazila do části kde nikdo neseděl. Ani se nezvedla a už věděla s kým má tu čest..
" DEJ TY PRACKY PRYČ POTTERE!"
"Ale no tak Lili dopřej mu alespoň nějaké vyžití…" Přidával Sirius. Ovšem k překvapení všech se James bez jediného slova zvedl nechal Lili sednout na své původní místo a sám si sedl na zem vedle Samanthy, protože už v kočáru nebyli volná jiná místa. Lili na Jamese zírala s otevřenou pusou, ale mlčela.


OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Když pak San a Lili vcházeli do velké síně na slavnostní zahájení Sirius na ně zamával a tak si šli sednou ke svý kamarádům. Po zařazení malých prvňáčků Povstal Brumbál.
" Milý studenti, rád bych vám připoměl, že vstup do zapovězeného lesa je přísně zakázán všem opravdu všem studentům , ano i vám pane Blacku." Celá sín teď pozorovala Siriuse a straší žačky informovali mladší popřípadě nově příchozí co je to za Cassanovu.

" No nic méně Letos budeme mít vánoční ples, který se týká čtvrtých ročníků a výše, a proč bude tento bál to se dozvíte hned. V tu chvíli se rozletěli obří dveře, vedoucí do velké síně a vešla………………
 

3 people judged this article.

Comments

1 Betty Betty | 10. march 2010 at 14:10 | React

Wow, opět super kapitola, Lexie ti vzakzuje, že se jí tak moc líbila. Má teď zákaz počítače, ale já jsem kapitolu vytiskla a dala jí to přečíst. Máme teď infárnu a zjistila jsem, že lexie je děsná šprtka- mám 200b ze zkoušení, já mam 160, terka asi 80 a lenka 110
už se na tebe moc těším
BTW děkuju za věnování u kapitol

2 Maggie Maggie | Web | 10. march 2010 at 18:14 | React

děkuju... chudáčci byli jste zkoušené já jsem z toho měla 190chudák lenka a terka... jsi šikovná zítra už přijdu ze školy..

3 Betty Betty | 10. march 2010 at 19:39 | React

[2]: Tak to je super
taky mi jich je líto. zítra budeme psát ten děják, ale znáš sankota, je možný, že to budeme psát až bůh ví kdy

4 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 11. march 2010 at 16:45 | React

Do jaký koleje chodila Barbara?

5 Maggie Maggie | Web | 11. march 2010 at 20:16 | React

Havraspár

6 LilIane Evans LilIane Evans | Web | 11. march 2010 at 21:13 | React

wowowowowoww :D:D:D tot "A ven!" bolo úžasné :D:D:D:D, idem čítať pokračko ;-)

7 Bára :) Bára :) | 30. august 2010 at 13:41 | React

Jako vždy super :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement