3.KAPITOLA - Ach Bradavice slastné Bradavice 2.část

10. march 2010 at 12:17 | Maggie |  They go their way
Takže mám tady další kapitolku, druhou část třetí kapitoly. Sice se mi to datově neshoduje s časem ve kterém píši ale chci to tam mít... Snažila jsem se co nejvíce odlišit od původního, ale někdy se mi to opravdu nepovedlo... CHtěla bych ji věnovat Lexie a Bety za jejich ojedinělé komentáře. Dík moc Maggie.
V tu chvíli co se otevřely dveře do velké síně vstoupila obrovská žena, pravdě podobně obryně.Měla dluhé černé vlasy, které jí spadali až pod zadek… Měla na sobě červený korzet a Dlouhou tmavě červenou sukni, která měla tři patra první parto bylo sladěno do barvy korzetu a další patra postupně tmavla. Na obrovských jehlách tvořila ještě větším dojmem. Mohlo jí být kolem 35 let… kDyž vstoupila všichni hlavně chlapci buďto vydechli nebo něco podobného. Black se z mohla na pohé "Wow" a James jen zalapal po dechu. V tu chvíli si Sam nemohla nechat ujít úžasnou poznámku, která jí právě napadla " Vidíš Lili až budeš chtít udělat dojem na tuty dva vem si pořádně velký jehli ale bacha nesmíš zapomenout na Chůdy a to dost vysoký.."Všichni tři zmínění na ni koukly typem. Hahahaha to bylo vážně vtipný…
Sirius chtěl asi pravděpodobně odpovědět nějakou uštěpačnou odpovědí, ale v tu chvíli se síní rozlehla neuvěřitelná vůně. A Do síně vešlo asi 50 dívek oblečeno do přiléhavých jak jinak než červených šatů a na hlavě měli klouboučky tvořené z malých kvítků, spíše to byla jakási formulka, která vytvořila více zářivých malých okvětních lístků a ty dělaly dojem kloboučku. Když však vešli do místnosti klboučky se rozletěli a dívkám se rozpustily překrásné vlasy, jak studenti poznali většina dívek byly blondýny nebo hodně špinavé blondýny ale nalezly se i takzvané černé ovce, ketré měli třeba hnědé vlasy.

Jestliže se hoši nad jejich ředitelkou rozplývali teď po nich , obrazně řečeno, zůstali jen rozbředlé kaluže… když Dívky prošli celou uličkou vzorně se seřadily před profesorsým stolem a náhle se objevil stůl podobný těch kolejovým a dívky si sesedali a do čela se posadila ředitelka.Po burácivém potlesku kdy ani jeden z Pobertů nezavřel pusu Lili pronesla.
" Ty květinky byly působivé" Při těchto slovech na ni Poberti zůstali koukat jako " a to je všechno čeho si si všimla??... no jo no holka.. nevidí krásu ostatních"
Když už si všichni mysleli, že je divadlu konec rozevřeli se opět dveře a hrdě vykročilo asi tak 50 chlapců. Měli hnědé pláště zavazané tkaničkou kolem krkua v ruce obří hole. Jejich vystoupení bylo o něco delší. Děalli různé přemety a podbné velice zajímavé věci. Taď se rozplývaly dívky.kdykoliv přaštily o zem holí odletěli od hole jiskry a někdy i nějakékouzlo které povětšinou mělo za účinek náhlá dívči " ach"… když skončily ze dveří vyšel
velice autoritativní muž z hákovitým nosem celý v černém a s vystouplými nadočnicovými oblouky." Typuju to na Rusa." Prohlásil Remus když kolem nich přošel, jak se později ukázal měl pravdu.
Z bouřlivého potlesku se opět objevil stůl a " drsní hoši " jak je Sam nazvala se posadili. Při tomto výrazu Sirius strnul a přejít to jen s úšklebkem nehodlal. " Tak proč tam nesedím??" Divil se ale odpovědi se mu nedostalo jelikož se postavil Brumbál a hodlal se ujmout proslovu.
" Takže tedy když jsem říkal, že bude ples myslel jsem Vánoční ples ovšem budou nám jej zpříjemňovat naši hosté. Tedy měl byh je asi představit přivítej e tedy Krásnohůlskou akademii čar a kouzel pod vedením modmoiselle Dafne de Lorre!" Zazněl potlesk." A přivítej te též Školu čar a kouzel z Kruvalu, pod vedením Perta Grogoroviče Ischebala!" Opět zazněl potlesk ovšemnebyl tak hodnotný jako potlesk pro Dafne de Lorre. Když se síň zase uklidnila, rozezněl se opět Brumbálův hlas. Nevím jestli to některým z vás došlo, ale na še škola by vybrána pro pořádání turnaje tří kouzelníků. Je to veliká čest, jelikož tento turnaj se koná jednou za 100 let. Do turnaje se mohou přihlásit žáci starší 15 - ti let.Upozorňuji vás však že když se už přihlásíte není cesty zpět. Turnaj se bude skládat ze tří, ze tří velmi těžkých úkolů, které vás prověří pokaždé stránce vaí existence. Párkrát již tento turnaj některý z finalistů nepřežil. Proto vám radím důrazně si to rozmyslete." Po jeho slovech se v síni z původní nadšenosti nesl pocit hlubokého uvažování a smutku.
" Ale dali jsme příležitost i těm některým kouzelníkům, kteří se neodváží se přihlásit do turnaje tří kouzelníků. Jako novinku jsme totiž s řediteli dohodli, že uspořádáme ještě i turnaj všech tří škol a to famfrpálový…
" joooooooooooooo" tento pokřik se rozlehl obrovskou síní. " A kvůli této události bude ještě jedna společenská událost ovšem trochu volnější a to oslava vítězné školy , která bude od 18: 00 přístupná všem ročníkům a od 21:00 se žáci nizších ročníků tj. 1. Ročník, 2. Ročník, 3. Ročník odoberou do svých ložnic a pro ostatní párty pokračuje až do rána. A bude se konat v Pátek 14. Února!"

Jestliže první výkřik byl silný tak teď by musela popraskat všechna skla.
" A těď už se pustťe do jídla. Dobrou chuť a ještě něco zítra odhalíme s profesory a ředitely Ohnivý pohár do kterýho budete vhazovat lístky se jmény.
" Páni, to je něco !" Zčal rozrušeně Jmaes
" Nechcete se tam přihlási že ne?" Zeptala se se strachem v hlase Lili.
" Copak Evansová máš snad o mě strach?" Zeptal se Sirius.
" No to víš že ano, zrovna tebe bych si přála, aby tě ta obluda sežrala…"

" Jaká obluda?" Začal se vyptávat Remus, který neměl ani páru očem to Lili mluví a to ho štvalo.

" Jo jaká obluda? Já nevěděl, že tam bude i Srabus?" Nevydržel už to James.
" Mě je to jedno nechte se třeba sežrat, protože pro vaši informaci, já ačkoliv nejsem z kouzelnické rodiny vím, že úkoly jsou století co století podobné jeden je fyzický druhý taky ale musíte na něj logicky přijít a třetí všechno možné dohromady. A ten První bývají…. Nedořekla to, jelikož se jí do očí začaly hrnout slzy. Ani nevěděla proč ale raději odešla.. James vystartoval a běžel za ní…
" lili co se děje?
" Co je to do toho Pottere!!?"
"jen jestli se o nás bojíš tak nemáš vůbec proč… Usmál se na ni a ona mu usměv oplatila ale pak si uvědomila s kým to vlastně mluví a jednu mu vrazila…
" Proč?" Zaupěl James, nechápajíc co zas udělal špatně. Lili se jen laškovně usmála a opověděla jakoby nic " To abys nevyšel ze zvyku.."
James se celý šťastný vracel ke stolu. "Co tak záříš dyť ji jednu vrazila?" Nechápal Jefres bratrův pohled. James se jen zašklebil a nechal v neznalosti…. Chvíli se bavil s Lili svou milovanou aniž by vypadala jako Bazilišek před útokem a tahle skutečnost mu dávala naději a jakoby mu říkala " Jo Jamesi jdeš na to správně…"
 

3 people judged this article.

Comments

1 Lexie Lexie | Web | 11. march 2010 at 7:36 | React

můj debilní úsměv na tváři stále drží, takže pravděpodobně vydrží i dnes do školy. skvěle si mi zvedla náladu, když jsem se alespoň na chvíli prokousala k počítači a navrhuju plán, aby ti sem chodilo víc lidí - spřátel se se mnou a s Bonboonkem, já už mam pro tebe i udělaný diplom:D

2 Maggie Maggie | Web | 11. march 2010 at 20:18 | React

OK... pokubím se též něco vytvořit...

3 LilIane Evans LilIane Evans | Web | 11. march 2010 at 21:14 | React

úžas :-), idem čítať 4. kapču ;-)

4 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 17. march 2010 at 14:34 | React

infárna no :D

5 Bára :)* Bára :)* | 30. august 2010 at 16:59 | React

Hej majdo dopadla sem stejně jako Lexie :) usmívam se jako debil :D doufam že to bude stejně hezky pokračovat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement