Premiéry filmů

12. may 2010 at 10:46 | Maggie |  Filmíčky a oblíbené scény z filmů a serálků
Tákže, teď jsem na blog poslední dobou pekla ale pokusím se to vynahrait teď když jsem namocná.TAkže našla jsem jak by se měli vyvíjet nějaké zajímavé a nebo alespoň trochu známé pokračování některých filmů v kině.

V kině teď jde peckovej film tedy myslím si že bude skvělej ale je přístupný od 15 tákže mi nezbývá nic jiného něž si počkat!!! Asi... :-P
    
Co dál??
od 13. května jde Robin Hood

27.Května přijde do kin Princ z Persie: Písky času. Režíruje to Mike Nevell, jméno asi neznáte ale řežíroval třeba Harryho 4, anebo úsměv Mony Lisy.
1. července se můžte jít kouknout na Twilight sága: Zatmění
15.7. Bude v kině poslední a to čtvrtý díl Shreka a to
Shrek: zvonec a konec
Ten samí den bude mít premiéru film Pan Nikdo. Je to Kanadský fantasy filma podle toho co jsem o tom četla tak to vypadá na zajímavý film.
PAk bude dlouho pauza je tam sice spoustu filmů ale nepřijdou mi moc zajímavé. Zaujal mě film Čarodějův učeň. Premiéra 19.8. hraje tam Nicolas Cage a režíruje to Jon Turteltaub ( lovci pokladů).
¨
23.září přijde po dlouhé době do kin český film a to Román pro muže! potom je dlouhé období dramatů a hororů. Samozřejmě že občas se tam objeví nějaká ta komedie nebo animák ale jo opravdu zřídka. Filmi typu Saw, Predátoři a Paranormal Activity, mne vážně moc neberou, tak maximálně na lůžko psychologa!!! :-O Ale to se vše změní jedním neuveřitným datem, které se určitě ještě 100 krát změní, a to:
18. LISTOPADEM, KDY DO KIN PŘICHÁZÍ HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI - ČÁST PRVNÍ!!!!
9. prosince k nám připluje pokračování ságy( dá se tomu tak říkat?) Letopisů Narnie a to Plavba Jitřního POutníka
Den před štědrým dnem zjistíte že Fotři jsou Lotři. myslím že je to volné pokračování Můj fotr to je lotr!
10. února ale už roku 2011! 
Máte možnost vidět Fimfárum 3
19. Května opět přimpomínám 2011 což je téměř za rok přijde do kin Jack Sperow se svojí černou perlou v pokračování Pirátů z Karibiku. Tentokrát se díl jmenuje On stranger tidets. budou hledat pramen věčného mládí. Nicméně to nebudou takoví piráti jako normálně. Orlando a Keira se na to vykašlali takže obasazení je následující : Johnny DeppPenélope CruzGeoffrey Rush,Ian McShaneStephen Graham.
 26.května o týden později přijde Tom Cruize a 4. díl Mission Imposible.
 a 14.7.2011 PŘIJDE NAPROSTÝ ZÁVĚR HARRYHO PETTERA DO KIN A TO: RELIKVIE SMRTI ČÁST DRUHÁ!!!!!!!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Maggie Maggie | Web | 12. may 2010 at 10:47 | React

sakra!! tak ty tarilery vám dám do nový složky srr!!!!

2 Maggie Maggie | Web | 12. may 2010 at 10:51 | React

takže jinak jelikož mi o nejde tak se na to buď koukněte když vidíte jen 3/4 obrazu ani ne nebo klikněte nahoře na ty texty a ono se to zobrazí na Youtube.com.... dík moc a omlouvám se maggie

3 Lexie Lexie | Web | 12. may 2010 at 13:30 | React

Ty jo, to ses do toho pustila. Máš zásoby na rok dopředu. Zajímavý že si tam dala i Zatmění, to na to hodláš i jít? Do kina teď stejně chodit nebudu, to víš, šetřím!(cesta do Ameriky)

4 Maggie Maggie | Web | 13. may 2010 at 11:56 | React

[3]: tk zatmění jsem tam íce méně dala kvůli vám a taky z toho důvodu, že je dost známí a věšina lidí už to viděla ( i když se jim to třeba nelíbilo) jít na to asi nehodlám, ale někdy se na to chci kouknout!! páč když se o tom bavíte tk nvím na čí stranu se přiklonit na stranu A) "Stmííívánííí, jsem tk strášně happy že se z toho asi poseru!" na tutu stranu bych se asi nikdy nedala ale musím jí sem napsat.
B) " JO je to dobrej film, ty herce mám ráda, hlavně se mi líbila knížka a z toho důvodu se na to jdu kouknout!"
C) " Panebože stmívání, taková pí****vina, nechápu jk se to může někomu líbit, ty woe aby se z toho nezbláznily!!!" všechny tyto názory slýchám v aší třídě... Takže jak se mám rozhodnout, když jsem to neviděla, a proto se na to někdy chci kouknout, ale nevím kdy... možná dneska... stejně už mě filmy, který mám v kompu nebaví, znám je nazpammět!! jinak ta amerika, jestli nechceš jít do kina tk už mám jak vycvičit draka je to teda ve strašný kvalitě a anglicky bez titulků, ale je to mooooc pěkný!!!

5 Maggie Maggie | Web | 13. may 2010 at 11:56 | React

[4]: Wow jsem se rozepsala... LOL

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement