July 2010

Tábor

9. july 2010 at 11:38 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Hoj!! Musím se vám asi tak deseti kdo to tu čte pochlubit!! Jedu na Novinářský tábor!! 
 tákže se chci také omluvit, že tu pravdě podobně nebudou žádné nové kapitolky, jelikož ačkoliv budu možná něco psát sem to asi nebude... :-( Tak se mějte krásně užívejte prázdniny a za týden by tu mělo být pokračování TGTW a to druhá část jedenácté kapitolky!! :-) 
                                                                             Loučí se Vaše Maggie!!!
goodbye


11.KAPITOLA - Věštba se začíná plnit 1. část

9. july 2010 at 11:12 | Maggie |  They go their way
Ahojky tákže tady je jedenáctá kapitolka!! Bude rozdělená na tři část tohle jak už jste si všimly 1. část. JE to takový dá se říct prolog do 11. Kapitoly, vyloženě úvod je strašně kratičká. Tak snad se vám bude líbit.... 
 P.S. nevím kdy napíšu další nemám jí začatou vím co se tam bude dít ale odjíždím na novinářský tábor takže nevím jak budu stíhat ale pokusím se něco napsat!! :) 
                                                                                Vaše Maggie

10. KAPITOLA - Vnuknutí

7. july 2010 at 18:00 | Maggie |  They go their way
WOW! to jsem rychlá, že??? Poslední kapitola zažila snad ještě ukřižování Krista a to je hooodně dávno! No nicméně je tu další kapitola a to desátá je poměrně dost dlouhá, tak snad vás nebude nudit. Příjde mi že se tu teprve začíná trošičku něco dít, ale nejsem si naprosto jistá, že se to bude líbit!! Je to trochu slátanina. Nevěřily by jste, že jsem musela přečíst všechny svoje kapitoly, páč jsem kompletně zapoměla co se tam vlastnmě děje!!! No dost keců. Chtěla bych jí tuto vyjímečnou Kapitolu svým číslem věnovat všem kteří mě poslední dva měsíce bombardovali komentáři ať něco napíšu!! Tak tady jí máte snad se bude líbit a prosím koentujte!! 
                                                                                       Dík moc moc moc Vaše probuzená Maggie