September 2010

1.KAPITOLA - On the beginning

9. september 2010 at 17:26 | Bára |  Od začátku ke konci
Tááák a je tu první kapitola sem docela zvědavá jak se vám to bude líbit :-) Je docela krátká, asi ze mě nidky nebude autor dlouhých kapitol :-) ale doufám že to jí na kvalitě moc neubere :-) Sice se v ní moc neděje ale je to začátek :-)
Mějte se krásně a komentujte :-)
                                                                                                                 Papa Bára :-)

Pomsta

5. september 2010 at 13:27 | Bára |  Jednorázovky
Ahoj :)
Především bych chtěla moc poděkovat Maggie že zveřejnila ten můj kec na svích stránkách :) a tím bych jí svojí svojí první jednorázovku i věnovat :)
Je to trochu depresivní ale doufám že se vám to bude líbit...
vaše Bára :)

11.KAPITOLA - Věštba se začíná plnit 2. část

5. september 2010 at 10:44 | Maggie |  They go their way
Ahoj, vátila jsem se asi po sto letech s pokračováním 11. KAPITOLY!!! myslím si že se mi v celku povedla a chtěla bych jí věnovat dvou lidem jednomu člověku kterému ji chci věnovat už od konce července a to je Bonbooonek. Tak všechno nejlepší k 14-tým narozeninám a druhá osoba je Bára  jelikož to začala nedáno číst a prý se jí to moc líbí tak snad takových lidí přibyde!!! :D 100% komentujte budu ráda za každý odstaveček s novým číslíčkem... :D :) 
                                                                                                             Vaše Maggie
" Co prosím??"
Brumbál byl ještě více zmaten než-li Lily a Sam. Jak to, že by zrovna oni věděli, kde se meč nachází? Ačkoliv je to pravděpodobné, jelikož byli vybráni věštbou. Ale..