October 2010

Splín...

24. october 2010 at 15:03 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Mám splín co vy?? Není to depka ale splín a tento splín rujnuje mou "tvorbu". Ne vážně od té doby co jsem dostala 10 bodů ze slohu nějak nemám náladu psát. Nejenže nemohu dojít k závěru dalšího dílu a ještě do toho mě naše úžasná paní profesorka dá dvě 100% podprůměrné známky za které si z části můžu já ale štve mě to! A aby toho nebylo dost po té co většina třídy má podle ní špatné známky z nějakého diktátu vám dá přednášku o tom, že ty maturity co budeme dělat sou hrozně těžký a že na to vlastně téměř nikdo nemáme... CO  TO JAKO JE??  Vážně takhle to nejde. Upřímně řečeno bych řekla že znát pravopis jo je to důležitý ale sakra když budu něco dělat co budu chtít zveřejnit tak si nechám zkontrolovat od lidí který se živí neschopností pravopisu jiných. Proč brát obživu lidem který se živí tím že dělají z ostatních blbce a smějou se jim za zády že neumí dobře napsat slovo. Vážně tu učitelku sem měla defakto ráda. Ano defakto myslíte že slovo defakto je nějaký nespisovný?? Vím že si o mě budete myslet bůhví co ale je mi to celkem jedno musím se z toho vypsat a svou dočasnou nenávist možná vyjádřím jednorázovkou která tu bude dokavaď nebudu mít zpět naší paní profesorku ráda.. Což nebude zas tak jednoduše!!!! No nic tak jsem se naštvala na protest proti diktátu  na  INTERPUNKCI  jsem v celém článku vynechala čárky. Asi to bylo trochu těžší pochopit věty jak by řeka naše paní profesorka ale stejnak obdivuji člověka který se dostal až sem. 
                                       Moc ráda jsem se s vámi podělila o svůj názor A učte se děcka Maggie

2.Love and passion

19. october 2010 at 20:58 | *Bára* |  Od začátku ke konci


Ahojky :) tak je tu další kapitolka. Je opravdu hodně kraťoučká, ale (podle mě)
je doooost zajímavá :).
Asi vám bude připadat že už se v dalších kapitolách nemůže nic stát ale opak je pravdou :).
Tak prosím komentujte a kritizujte. Jo a buďte tak laskaví a nehleďte na chyby, čeština není moje silná stránka :).
                Doufám že se vám bude líbit vaše *Bára

PS: zapomeňte na poslední odstavec minulé kapitolky (musela sem to trochu poopravit ) *Bára*


Billy Bell

12. october 2010 at 21:56 | Maggie |  Billy Bell
Neodolala jsem!! Musím vám ho sem dát.. Tenhle kluk se na rodil Palm Beach (FL) je mu dvacet a Byl v soutěži SO YOU THINK YOU CAN DANCE.

Jeanine & Phillip * Hip Hop - Love Lockdown

12. october 2010 at 18:33 | Maggie |  Filmíčky a oblíbené scény z filmů a serálků
Podle mě jedna z nejlepších choreografií z So You Think You Can Dance. Skvělej nápad a byla to vážně paráda!! možná jich tu pár přibude

The Way We were

9. october 2010 at 19:06 | Maggie |  Písničky
Konečně jsem se na zpěvu dostala nějakou píseň která jakž takž stojí za to zpívat, a tak jsem si řekla že vám ji sem dám, ať se pokocháte také Barbarou a její skvělou písní dokavaď jí nezprhním.. :))

Interwiew

2. october 2010 at 18:01 Harry Potter
Asi takhle dá se tomu rozumět, ale ten chlápek, podle mě, mluví hůř než Daniel, který má mimochodem skvělý účes.. :D Ať žijí ulíznuté vlásky!! :D

P.S.: Bonnie má podle mě skvělou angličtinu nebo nepoužívá tolik hm... a ehm... but em... :))


Harry Potter and the Deathly Hallows Trailer Official HD

2. october 2010 at 17:29 | Maggie |  Harry Potter
Hrozně jsem poslední dobou tuto rubriku zanevřela což je chyba chybovatá!! POkusím se to tedy napravit  TOhle je oficiální Trailer a přijdou sem ještě milion dalších no budou asi dva ale to je jedno. Jde o to, že už jsem sem chtěla dávno dávno napsat jak jsem byla happy uprostřed prázdnin. Začátkem srpna jsem šla s kamarádnkou do kina a mohla sem štěstím vyletět z kůže když sem konečně viděla trailer na Harryho v kině!! před tím jsem ho viděla snad milionkrát  mrazilo mě stejně jako když sem ho viděla poprvé na You tube!! podle mě je naprosto bombově udělanej a je prostě skvělej, boží, úžasnej a já nevim co všechno ž se velice těším na premču!!! :D:D:D :))))  Tak si taky zamrazte!! :))