2.Love and passion

19. october 2010 at 20:58 | *Bára* |  Od začátku ke konci


Ahojky :) tak je tu další kapitolka. Je opravdu hodně kraťoučká, ale (podle mě)
je doooost zajímavá :).
Asi vám bude připadat že už se v dalších kapitolách nemůže nic stát ale opak je pravdou :).
Tak prosím komentujte a kritizujte. Jo a buďte tak laskaví a nehleďte na chyby, čeština není moje silná stránka :).
                Doufám že se vám bude líbit vaše *Bára

PS: zapomeňte na poslední odstavec minulé kapitolky (musela sem to trochu poopravit ) *Bára*


  Možná vám to bude připadat dost jednoduché a že se všechno stalo hned v druhé kapitole, ale chtěla sem to udělat trochu jinak než ostatní takže sem dala dvě dvojince dohromady hned na začátku a v dalších kapitolách budu spíš řešit jejich problémy :)
Doufám že se vám tato kapitola bude aspoň trochu líbit. Nezapomeňte komentovat a kritizovat.
 Mějte se krásně vaše *Bára*

.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-


Školní pozemky:

Místa o kterých si učitelé myslí že mají přehled.
Místa kde si zamilovaní dávají rande, kde si kluci dělají monokly, kde studenti tajně pořádají kouzelné souboje aniž by je učitelé zarazili dřív než stihnou vytáhnout hůlky.
Místa kde se možná rozejdou lidé, o kterých si všichni mysleli že spolu budou napořád, a nebo se tam sblíží lidé od kterých by to nikdo nečekal. Třeba se to někdy dovíte a třeba taky ne. Čtěte a uvidíte….

"Síriusi" řval James ale přes silný vítr ho nebylo skoro slyšet. Bylo už
pozdě, Sírius právě šahal po hůlce. James viděl  jak Sírius běsní. Ještě nikdy ho neviděl tak rozzlobeného. To se k němu vůbec nehodilo, k tomu pohodáři kterého všichni znali. James nechápal co za tím stojí.
James chtěl ještě zakročit, ale zdálo se že už nemá šanci zastavit bitku, která nabírala pořád větší a větší obrátky. Nemohl tam včas doběhnout.
Sírius něco ostře zamumlal a tím Metta odhodil pět metrů dozadu .
"Máš nějakej problém vlasáči"! osopil se Mett jen co se zvedl ze země a také rychle vytáhl hůlku.
Teď Mett vypadal úplně jinak než před malinkou chvilkou. Tmavé oči byli plné zloby, do téhle doby si nikdo neuvědomoval že Mett je vlastně jiný, z jiné školy, s jiným výcvikem, s jiným chování. Žáci v Bradavicích měli všichni stejné základy v kouzlení a tudíž člověk věděl jakému typu kouzel bude čelit, ale až teď si Sírius uvědomil že vůbec neví co bude dělat…
"Distance" vykřikl Mett a
vrhl po Síriusovi kletbu.
V tu ránu Sírius ukročil pár kroků na zad a krev se mu začala valit z hlubokého šrámu na noze.
Sírius vztekle zařval, mávl hůlkou a vyzvedl Metta do vzduchu, právě když chtěl použít další kletbu, zvedli se všichni Mettovi kamarádi a namířili na Sírius hůlkou.
"Sakra" zaklel Sírius i James (který k nim právě celý udýchaný přiběhl přes celé školní pozemky) najednou.
Očividně byli v pořádné kaši.
V tu chvíli s Alex (která mezitím stála nepřítomně opodál) něco pořádně škublo a vyneslo jí to dva metry nad zem, rozpřáhla ruce, panenky se jí rozšířily a vydala děsivý sten.
Chvíli jen tak visela a pak se okolo všech začala šířit jakási podivná imaginární bublina plná napětí.
"Protego" jako by všichni účastníci bitky slyšeli v hlavě.
Nestihli se nad tím ale ani zamyslet, protože jim z ruky jim vylítla hůlka a přistála několik metrů na zemi od místa kde stáli.
Alex vylítla ještě výš a pak prudce dopadla na zem.
Všichni jenom ohromeně zírali a nezmohli se na slovo.
"Alex" zařval Sírius a vrhl se k dívce.
"Alex, slyšíš mě" ptal se pořád vyděšeně Sírius a jemně jí odhrnoval vlasy z obličeje.
Chvíli neodpovídala ale pak se probrala.
"Em, co je" začala rozpačitě dívka a opřela se o loket.
"Co na mě všichni tak civíte? Co tu děláš Sírius!! A ty Jamesi"?!! ptala se nechápavě Alex a dost divně po všech koukala, nikdo jí to ale neměl za zlé, dyť spadla z pořádné výšky. A to co se s ní stalo předtím nikdo raději ani nekomentoval.
"Myslím že potřebuje na ošetřovnu" Řekl rozhodně Sírius a podíval se na Jamese, který souhlasné přikývl, TOHLE nebylo normální ani v kouzelnickém světě.
"Hm…ty tam ale potřebuješ taky Siriusi" mumlal James a nevěřícně koukal na Síriusův šrám z kterého se pořád valila krev.

"Ne vezmu jí tam já, odpoledne byla přeci semnou" přel se hned Matt.
"Ani nápad" běsnil už zase Sírius, vzal Alex do náruče a rychle s ní odkráčel s Jamsem v patách k hradu.

.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

"Co si si k sakru myslel" !!! rozčiloval se stále dokola James.
"Že tam prostě přijdeš, zesměšníš kluka z Kravalu před jeho kámošema, sebereš holku po který se plazil a odejdeš !!!! nikdy si nebyl moc normální ale tohle bylo příliš".
"Ty si
to snad neviděl! Schválně jí zhulil aby jí dostal" ! pořád dokola opakoval Sírius…Nešlo mu do hlavy že jeho nejlepší kámoš stojí proti němu.
" Tak co pomůžeš mi s ní na ošetřovnu nebo ne" dodal už trochu smířlivěji Sírius a podíval se na Alex která právě prudce zvracela do křoví.
"Dobrý kluci, mě je fajn, myslím že si pudu jenom lehnou". Alex si asi po pěti minutách konečně vybojovala aby jí Sírius pustil.
Oba kluci na ní zírali jako by spadla z višně, asi moc dobře nechápala co se stalo.
"Jasný Alex, po tom co jsme právě viděli, tě určitě jen tak necháme odkráčet do ložnice a budeme dělat jako by se nic nestalo" setřel jí
ironicky James.
"Já nevím o čem to mluvíte, asi sem jenom na chvíli usnula, nic víc a ty na mě nesahej Sírius! Pokazil si mi celý rande! Ty se taky skoro každej den vožíráš, oblejzáš každou holku a lidi okolo tebe tě taky nechávají na pokoji"!!! začala až příliš hystericky ječet Alex, nikdo jí přeci nic nedělal, neměla důvod takhle vyvádět.
Ale Alex věděla že to přichází. Už v sobě nemohla donekonečna držet ta slova co jí tížila už tři roky. Věděla že jednou přijde ta chvíle kdy se to všechno dozví a to bude její konec….
Zezačátku na něj prostě jenom myslela jako na dost bláznivého kámoše, ale postupem času v něm začala nacházet i zalíbení… A to se jí vůbec nelíbilo.
Nesnášela ten pocit že je na někom závislá. Milovala svobodu, to že si mohla dělat (samozřejmě ve svém volném čase-mimo vyučování)co chtěla.
Vždycky se smála těm zamilovaným párům co chodili po hradu ruku v ruce. Její vztahy byly podobné tomu dnešnímu. Trocha chlastu, nebo něčeho podobného (tráva). Milovala tu bezstarostnost kterou jí tyhle věci přinášeli. A pak stačilo aby byl poblíž nějakej hezkej kluk (Mett) a už to jelo.
Ale teď když se jí začal líbit Sírius cítila se jako v kleci! Měla výčitky když si dala práska, nebo když měla něco s jiným klukem.
Všechny holky se kterýma se bavila říkaly jaká je láska krásná věc…ale Alex to viděla úplně jinak.
Ze všeho nejvíc na tom všem nenáviděla tu žárlivost. A teď se nesnášela ještě víc, potom co mu řekla……….
"Jak myslíš že mi
je??? Když tě vidím po každý párty přicházet na snídani s jinou holkou! A pak prostě přijdeš k našemu stolu a děláš jako by se nic nestalo!!! Mam toho dost! Když se ty můžeš plazit po kterýkoli holce na škole tak proč bych si nemohla užívat stejně i já bez toho aniž by si okolo toho dělal takovej cirkus!! Takže příště mě nech laskavě na pokoji a hleď si svého"!!!
Poté se rozběhla k hradu a nechala oba překvapený kluky za sebou.
To už bylo na Sírius moc Napřed chvíli stál, ale rychle se rozkoukal a rozběhl se za Alex.
"Půjdeš pěkně na ošetřovnu i kdybych tě tam měl dotáhnout násilím, asi moc dobře nechápeš o co se stalo" rozčiloval se a chytl jí za loket.
"Tak si to zkus, dostat mě tam násilím"odsekla naštvaně Alex
K jejímu velkému překvapení jí Sírius opravdu vzal do náruče a rozešel se.
"Nech toho ty debile!! Okamžitě mě pust na zem!!! Co si k sakru myslíš že děláš???! Asi můžeš jen tak přijít na ošetřovnu a říct promiňte ale ona se zhulila můžete pro ní něco uděl?!!! Vyslouží mi to aspoň rok školních trestů"!!!! Vztekala se
Alex mlátila, kopala, nadávala, ječela a vztekala se, ale to Síriuse nijak nevytrhlo.
"Jestli mě okamžitě nepustíš"zašeptala výhružně Lily tak, aby to James který udýchaně běžel za nimi neslyšel.
"Tak mu povím tvé a Lilynino tajemství, to co nikdo neměl vědět, to co se stalo po vaší svatojánský párty"!!!
"To by si neudělala" zděsil se Sírius. Tohle neměl nikdo vědět! Jak to Lili vůbec mohla někomu říct. A nedej bože aby se to dozvěděl James, to by ho zničilo.
"Ale ano! Udělám to pokud na to všechno nezapomeneš a nenecháš mě jít"!!!
Tímhle Alex uhodila hřebíček na lavičku.
Sírius jí postavil na zem, ačkoli to nedělal vůbec rád.
Alex se na něj jen vítězoslavně podívala.
"Ty víš že bych to niky neudělala" lišácky se usmála se a utekla.
Tentokrát už za ní ale Sírius neběžel. Věděl že má zbraň kterou kdyby použila nevěstilo by to nic dobrého.

.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-


"Nebyla si na obědě"
"Jo, no….já…..trochu sem přemýšlela" řekla rozpačitě Nim a začervenala se.
"A o čem" vyzvídal Remus a zkoumavě se na ní díval….
"No…třeba o tom jak máš hezký oči…A když se usměješ tak klopíš oči k zemi…
No a o spoustě dalších věcí třeba jako…" větu ale však nestihla doříct protože jí Remus jemně položil prst na pusu a přiblížil se k ní.
"Já zase přemýšlel nad tím, jak sem si za ty roky nevšiml jak si krásná…A jak hezky se směješ….A o spoustě dalších věci…." Dořekl a usmál se.
Seděli teďka na nejvzdálenější lavičce u jezera. Okolo ani živáčka.
Remus rychle chytnul pramen Nymfadořiných vlasů, které jí právě vlítly do obličeje a uhladil je zpátky za ucho. Potom jí jemně sklouzl po oblé hraně čelisti, pak po krku, dolů
po paži a poté jí vzal za ruku.
Nimfadora si nikdy nevšimla kolik něhy má Remus v očích.
Napřed jí jemně políbil. Poté ale jeho polibky nabíraly stále větší vášně.
Tohle Nim nečekala. Měla spousty scénářů jak tahle chvíle bude probíhat, ale že se bude odvíjet takhle, to by jí nikdy nenapadlo.
Za chvíli už Nimfarora seděla obkročmo na Remusovi a divoce se líbaly.
"Tohle bych do tebe neřekla" zasmála se Lily když se nadechovala.
"Spousta lidí má o mě špatné mínění" ušklíbl se Remus.
"Člověk by ani nevěřil, co všechno se skrývá za těmi tvými tlustými knihami"
"Hm" zabručel Remus a začal jí zase líbat.
Zhruba o hodinu déle měl Remus položenou hlavu v klíně a diskutoval s Nim na téma jestli je lepší při souboji s černou magií lepší útočit přímo, nebo spíše používat obraná kouzla a počkat až se útočník unaví. Na konec toho nechali, protože stejně nebyli schopni dojít k žádnému výsledku, kvůli až příliš častému líbání.
Celé odpoledne se odvíjelo zhruba pořád stejně, ale ani jednomu z nich to nevadilo.
Nim jenom přemýšlela jestli to nebylo až příliš rychlý. Ne že by jí to vadilo, to určitě ne, ale spíš měla pořát divnej pocit.
Když se potom po čtyřech hodinách vraceli do hradu na večeři. Byli už oba velmi hladoví (svačinu totiž vynechali), ale šťastný jako blechy. Ještě před pár hodinama by ani jednoho nenapadlo jak se to všechno vyvine,
Před hlavní bránou chvilku zaváhali, jestli mají své propletené ruce pustit nebo mají prostě jít dál. Nakonec se rozhodli pro tu druhou možnost.
Předtím než se ale zastavili
v jedné prázdné učebně aby si sebe ještě naposledy pořádně užili.
"Tohle mi bude chybět" povzdechla si Nim zrovna když jí Remus líbal na krku.
"Jenom do zítřejšího odpoledne"
zahučel. Chytnul jí za ruku a vytáhl na chodbu.
.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Maggie Maggie | Web | 19. october 2010 at 21:12 | React

pěkné:)) píšeš moc hezky.. vím, že já mám co říct ale jsi pěkná potvůrka tím jak píšeš rátký věci a hrozě daleko časově od sebe se vždycky hrozně těším na pokračování.. :)) jo jinak zase t opakuju ale máš tam rochu bordel v osobách. dvakrát jjsi zaměnila lily z alex nebo nim a obvzlášť u jí to bylo velice zajímavé no.. koukej sama:Za chvíli už Nimfarora seděla obkročmo na Remusovi a divoce se líbaly.
"Tohle bych do tebe neřekla" zasmála se Lily když se nadechovala.
"Spousta lidí má o mě špatné mínění" ušklíbl se Remus. :D :D

2 Bára :) Bára :) | 19. october 2010 at 21:16 | React

No jooooo a já si toho nevšimla :D a to semto kvůli tomu asi 100x kontrolovala!! :D no jo příště musim nahoru napsat že kdo pochopí jaký osoby mam právě na mysli tak ten bude mít můj obdiv :D

3 Lexie Lexie | Web | 20. october 2010 at 16:19 | React

moc hezká kapitola, ale ty mezery mezi nima. je pravda že já mam co říkat, ale mě baví víc číst než psát:)

4 Maggie Maggie | Web | 20. october 2010 at 21:28 | React

[3]: souhlas:))

5 Bára :) Bára :) | 21. october 2010 at 19:07 | React

mě psát baví  :) a moc...ale musim na to mít vždycky náladu :) a Lexi ty máš co mluvit s mezerama :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement