December 2010

Krize

28. december 2010 at 11:47 | Bára :'( !!! |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
HA HA HA

I´m bored...

27. december 2010 at 19:55 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Nudím se, ale nenapdá mě pokračování k TGTW, vždycky když začnu napadne mě něco jiného! Tak vám sem dám jenom můj rádoby výtvor, čím teď zabíjím čas...
KOmbinace nejlepšího

Sobec nebo Spasitel?!

27. december 2010 at 18:43 | Maggie |  Jednorázovky
Píšu píšu novou apitolu a vždycky mě napadne něco jiného než kapitola... posledně to byla nová povídka teď jednorázovka! Chtěla bych jí věnovat své milované sestřičce, protože si myslím, že tohle je přesně něco por ní ;) Tak snad hezké počtení a komentujte komentujte.... Vždycky to potěší ;)
                                                                                                  Vaše Maggie
Harry na scestí


Recenze na Miluju tě, ale...

27. december 2010 at 15:26 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Takže právě sem se vrátila z divadla, kde dávali Miluji tě, ale.. Myslím, že bych sem mohla napsat svůj názor na vystoupení. Vcelku to bylo poměrně pěkné, ani ne tak dějově.. (žádný děj to nemá) ... jako sem spíš obdivovala herce, představení bylo od 19:00 do 21:40 mínus pětminut děkovačka a dvacet minut přestávka to jsme na nějakých zhruba dvou hodinách a patnácti minutách. celou dobu vystupují pouze čtyři herci a místo orchestru jsou tam jedny housle klavír a basa. To vám celkem spadne pusa, když sedm lidí uhraje dvě hodiny, to co ani celý sbor za dvacet minut by asi nezvládl. Myslím si, že staří lidé nemohou muzikál plně pochopit protože jejich hodnoty se nachází někde jinde než u cituji: "píchání" a podobných věcí, občas sem se opravdu zasmála, jsou to krátké scénky většinou opravdu ze života, režíroval to A.Procházka je to dost poznat. Na můj vkus si tam dělali až moc srandu ze starých lidí, což když sedíte vedle dědy vás přivádí na otázku, odejde teď nebo až za chvíli... Nicméně, popravdě řečeno se mi to celkem líbilo, Sklamání je to, že představení nemá děj, má možná jakési pokračování kdy první půlka je seznamování a druhá svatba, rozvody, manželství a pak důchod a kremace, kde se seznámí dva důchodci, a čímž představení také končí. Vadila mi ještě možná nevyrovnanost délky obou jednání, první jednání bylo až příliš dlouhé a druhé v porovnínání a prvním až moc krátké... Nicméně bych divadelní hru "Miluji Tě, ale..." doporučila všem, určitě to stojí se na to alespoň jednou podívat a udělat si o tom obrázek sám...
¨                                                                                            Vaše Maggie
Je ženáč a tak musí mít sex
Vážení rodičové my se rozcházíme..


14.KAPITOLA - První úkol 2/2

26. december 2010 at 17:11 | Maggie |  They go their way
TAk je tu další kapča.. Podle mě je aspoň konec celkem vtipný. Chtěla bych jí věnovat Báře. protože sem tam konečně, jak by asi řekla dala někoho dohromady se Siriusem :)) Je vážně kraťoučká tak snad se bude líbit.
                                                                                                 VAše Maggie


14.KAPITOLA - První úkol 1/2

25. december 2010 at 21:43 | Maggie |  They go their way
Ahoj, sem sebou vážně zklamaná, protože tu není vánoční díl.. ale snad to ještě dneska dopíšu :) Tak si to užijte. Chtěla bych jí věnovat Ginoušovi za přáníčko k Vánocům a především je asi jedna z mála kdo na tenhle blog občas chodí :)
                                                                                                Vaše Maggie

Bláto nebo sníh??

24. december 2010 at 14:59 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
 NO to je asi osud :D

X-MAS

24. december 2010 at 11:31 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
 Za pár hodin se většina z nás vrátí do dětských let a bude netrpělivě čekat až se dveře, ze kterých zpoza skel blikají malá světýlka otevřou. Naše rodina sme například měli takový zvyk. Nejdřív večeře u babičky v přízemí. Pak jsem vybíhala schody zdali u nás nahoře už svítí světýlka a pak sem všechny přemlovala aby už šli, protože přišel Ježíšek. Když jsme vybalili část dárků nahoře sešli jsme zase dou a tam byla druhá půlka.... Letos poprvé snad co jsem na světě.. Dáme všechny dárky k babičce. Má větší obývák, takže se tam všichni pohodlně vejdeme i s kočkama, ale přece jenom to ztrácí trochu toho očekávání že uvidíte dva stromečky, krásně rozsvícené a připravené.  Rok co rok se mi líbily ty " zákopové" podmínky. Taatínek do naší malinkaté kuchyň ky přnesl televizi a my sme seděli a dělali salát u pohádek. vždycky když ste chtěli změnit program museli jste běhat po kuchyni a chytit signál na malinkatou anténku a když ste ten signál našli museli ste tu anténu někam položit. Myslím, že taková moje oblíbená byla Chobotnice přejí vánoce, protože ta vždycky pokračovala... Nicméně teď můžu klidně jít do obýváku  sednout si ke krásnému stromečku a pustit si pohádky rovnou, ale ještě sem si žádnou nepustila :). Takže bych Vám všem tímto sentimentálním článkem chtěla popřát. KRÁSNÉ, ŠŤASTNÉ, VESELÉ, ÚŽASNÉ A PLNÉ DÁRKŮ VÁNOCE. KDO JÍTE RYBU UŽIJTE SI KAPŘÍKA BEZ KOSTÍ ZAPÍCHNUTÝCH V KRKU A KDO MÁTE ŘÍZEK.. NO TAK AŤ VÁM CHUTNÁ!!! JEŠTĚ SE TU URČITĚ OBJEVÍM DO KONCE ROKU, ALE MOJE PŘÍNÍ NAPSAT VÁNOČNÍ PLES K TGTW SEM NESTIHLA.. TAK SNAD O PRVNÍM NEBO DRUHÉM SVÁTKU VÁNOČNÍM TO SEM DÁM :) TAK SI UŽIJTE JEŽÍÍÍÍÍŠKAAAA !!!! :)))
                                                                   Vaše Maggie

Dva v jednom?

21. december 2010 at 22:40 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
fred a george weasleyovi
Stejně jako Fred a George Weasleyovi si dělají naschvály, my s Bárou nejsme o nic lepší. :D 

KAM AŽ MŮŽU ZAJÍT? The Begining

21. december 2010 at 22:22 | Maggie |  Kam až můžu zajít?
Zrovna jsem psala 14. Kapitolu k TGTW když mě napad možná dobrý příběh. Ničeho se nebudu držet takže je dost možný že z toho vznikne hodně velká blbost. Řekněme, že poprvé v životě mě napadl okamžitě i konec. Proč? Možná kvůli písničce, kterou jsem poslouchala.