4. kapitola .... Začátek tmy !

15. december 2010 at 18:24 | Bára :) |  Od začátku ke konci
 Tááákže :) opět sem dokončila kapitolu :) Na to jak je dlouhá v docela rekordnim čase :D Pozor, je to nejdelší kapitola jakou sem kdy napsala ( 6 stránek). Taaak doufam že se vám bude líbit...Já sem s ní docela spokojená, tak doufam že vás to nebude nudit :)
 Komentujte (chvalte, kritizujte-ať vim co zlepšovat). Jinak se omlouvam za pravopis (jak píšu pokažné neni to moje silná stránka).
Mějte se krásně.....Vaše Bára :)*
PS: opičila jsem se po Lexi a použila sem taky obrázky místo zdlouhavého popisování :) promiň

 Když holky uslyšeli poslední zvonění
rozlil se v nich báječný pocit. Měli před sebou dva dny volna. Ale na co se všechny tři těšily nejvíc byla večerní párty.
Lili už přešli její chmury, rozhodla se totiž na sobě nedá nic znát…
Tři nejlepší kamarádky kráčely vedle sebe po hlavním schodišti do Velké síně na večeři. Nejvíc se na večer těšila Nimfadora, tahle párty pro ní znamenal hodně. Bude to poprvé (což není tak divné, když se dali s Remusem dohromady nedávno)
co se spolu někde takhle veřejně ukážou.
Všechny tři při cestě do Velké síně moc nemluvily, každá byla zahloubána do svých myšlenek. Jakmile ale přišli a na večeři hned se jim zvedla nálada. Nim si přisedla k Remusovi a letmo ho políbila, Lili si sedla naproti Síriusovi a Petrovi, který se nepřetržitě cpal telecími kotletkami, no a Alex si sedla na poslední volné místo k Jamesovi. Náramně jí to ale vyhovovalo.
"Jamsi" zašeptala mu a nakládala si přitom brambory a vařenou mrkev na talíř.
"Jo" odpověděl nepříjeměji než u něj bylo obvyklé.
"Stojíš o Lili hodně? Mam plán, no Lili by se asi moc nelíbila ale myslím že jinak to asi nepůjde. Ty se trápíš, ona se trápí. Ty jí miluješ, ona tě
miluje. Jen si to prostě nechce připustit". Dokončila Alex rychle svou větu, protože viděla jak se James nadechuje aby něco dodal.
"Nemyslíš si že kdyby mě milovala, jak ty tvrdíš tak by to dávala trochu najevo" procedil skrz zuby James. Dloubal přitom do brambory kterou měl na talíři.
"Nebudu za ní pořád dolejzat. Jak si řekla, miluju ji, ale to bohužel nic moc nemění. Myslí si že sem arogantní, namachrovanej panák". Šeptal rozčileně James.
"Ty se tomu divíš? Tak přemýšlej nad tím jak ses k ní posledních šest let choval, protože ty ses choval přesně tak jak si právě popsal" huhlala Alex přes pusu plnou brambor. Ale i přes to že do sebe házela večeři obrovskou rychlostí v očích jí šibalsky blýskalo.
"Co máš v plánu. Jestli to bude nějaká kravina Alex" dodal výhružně (z jedné brambory co měl James na talíři, už byla spíš jaká si kaše).
Zhruba o pět minut později se všichni kluci zvedli od stolu s tím, že musí pádit do Komnaty nejvyšší potřeby, aby jí stihli pořádně zařídit.
"Jo my už taky musíme" zahlaholila Nimfadora. A podívala se po holkách. Očividně nechápaly proč zrovna ony pospíchají.Jejich otázku ale vyřknul James.
"Proč musíte jít vy"???
"Asi se připravit ne blbečku" zasmála se Lili chytla holky za ruku a táhla je pryč z velké síně.

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.


"J-já nevím jestli to zvládnu, přeci je to na mě trošku moc nemyslíš. L-Luciusi" pípal ustrašený hlásek.
"Nic jiného ti nezbývá Červíčku. Dostali jsme jasné pokyny a tím že se kamarádíš s těmi…" osoba které patřil ten falešný hlas si odplivla někam do kouta. "Hodíš se na to nejvíc z nás všech, doufám že neplánuješ zradu, to by se pánovi asi moc nelíbilo".
"P-pán se n-nemusí b-bát, j-jsem mu v-věrný" koktal Červíček.
"Ano, to sem přesně chtěl slyšet, pamatuj si že tvůj výkon může ohrozit životy nás všech, stačí malá, malilinká chyba z tvé strany" Červíček ucítil jak se mu špička Luciusovi hůlky zaryla do jeho dvojté brady.
"A vyřídím si to s tebou osobně, jasné" dodal Lucius výhružně.
"N-nemusíš se bát Luciusi, udělám všechno jak si pán přeje".
"To sem rád" dodal nepříjemný hlas a měl se k odchovu.
"Nezapomeň, hlavně nenápadně a musí to být mudlovská šmejtka" zachechtal se hlas.
"Šmejtka..a ano, neboj se Luciusi" Červíček se zhroutil na zem, v jeho malé, a věčně zpocené hlavy se mu skoro začalo kouřit, jak usilovně
přemýšlel.
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.


"Nim vždyť
ty si nikdy večírky neměla ráda, co se to s tebou stalo? Že by měl na tebe Remus takový vliv"??? Smála se Alex, když viděla jak si Nimfadora zkouší už asi třetí šaty, páté tričko, druhé bory, a neustále mění barvu vlasů.
"Tady se člověk nemůže ani trochu parádit, aby by to všem okolo hned nebylo divný" posteskla si Nimfadora se smíchem.
"Ty máš co říkat" smála se zase Lili Alex, ty taky už asi půl hodiny hloubáš nad tím jaké si vezmeš boty" smála se jako blázen a hodila po Alex polštář. Tohle mezi holkami v jejich pokoji v Nebelvírské věži vyvolalo na pár minut pořádnou polštářovou bitvu. Takhle podívaná by se všem klukům určitě líbila. Jak se tři holky ve spodním prádle mlátí polštářem a všude lítá peří.
Po pár minutách toho už ale opravdu musely nechat, byly totiž v pořádným skluzu. A byla velmi malá pravděpodobnost, že se stihnou nachystat.
Nakonec to dopadlo tak, že si Alex vzala krásné a hlavně sexy černé šaty a černé boty na vysokém podpatku:Dlouhé hnědé vlasy si lehce navlnila a oči si obkreslila černou tužkou. Docílíte tím neuvěřitelně sexy pohledu.
Když holky Alex uviděli, málem jim vypadli oči z důlků. Alex byla nádherná a všechny moc dobře věděly, že až přijdou na večírek, Alex bude jednou z nejkrásnějších na parketu.

Nimfadora si vzala hezké pohodové barevné tílko, super obtažené trubky a černé lodičky na podpatku:
http://modelky-n.blog.cz
Vlasy měla krátké na mikádo, černé, lesklé a s hustou rovně střiženou ofinou.
Alex s Lili její model ocenily dlouhým hvízdnutím.
Lili se oblékla nejméně odvážně, zvolila si klasické černé tričko, obtažené džíny a černé boty na vysokém podpatku (vše na obrázku). Ani s účesem se moc nepárala jen si zapnula horní vlasy do lehkého drdolu, takže jí pár pramínků volně vyselo okolo obličeje a zbytek rozpuštěných vlasů měla na zádech.


Holkám sice přišlo že svůj model trochu odbyla, ale i přes to jí to slušelo.
Když všechny tři zhruba v pul osmé scházely do společenské síně, všem lidem vyrazily dech, dělaly ale jako by se nic nestalo a pokračovaly dál.
"Viděly jste ty jejich výrazy" smála se Alex "myslela jsem že vybuchnu smíchy přímo na místě, jak na nás všichni koukali" Alex se smála tak že zakopla na schodech a jen tak se chytla zábradlí. Což vyvolalo další holčičí záchvat smíchu.
Zhruba o 15 minut později už holky otvíraly dveře do komnaty nejvyšší potřeby, plné očekávání co je čeká.
"Tak tohle bude velký" zamumlaly všechny tři jakmile vešly dovnitř.
Nad tanečním parketem prolítali všechna možná světla. Po levé straně se táhnul obrovský bar vybavený snad všemi druhy alkoholu a přísadami do koktejlů. Jinak byly okolo stěn černé pohovky a malé stolky na odkládání sklenic. Holky se rozhlédly. Na jedné pohovce seděl Remus a bavil se s barmanem, Sírius očividně domlouval hudbu s dýdžejem a Jemes do sebe právě klopil teguilu na baru. Nimfadora se holkám omluvila a zamířila k Remusovi. Lili a Alex se po sobě podívaly a usmály se. Vždycky chtěly aby se do sebe Nimfadora a Remus zamilovali. Byli dokonalý pár.
"Ahoj krásko"
"Ahoj krasavče" zasmála se Nim a políbila Remuse, který jí její polibky nadšeně opětoval.
"Dáš si něco" zamumlal když se nadechoval. Možná mu to jenom přišlo, ale zdálo se mu že slyše "tebe".
Alex s Lili pořád stály u vstupních dveří, načež obě najednou vyhrkly.
"Já jdu za Jamsem" Alex
"Já jdu za Síriusem" Lili.
Stejně tak jako Lili neměla chuť bavit se s Jamesem (nebo možná hrozně chtěla, ale bála se), tak Alex vůbec neměla náladu bavit se se Síriusem. Měla na něj pořádný vztek, proto měla na dnešní večer plán. Oblíkla si šaty které na těle působily strašně sexy, Rty měla namalované do ruda (neslíbatelná rtěnka) a boty na vysokém podpatku. Celá v černém. Doufala že tohle Sírius pořádně rozpálí. Jenže to nebylo vše. Na párty byli pozvání všichni studenti 5 až 7 ročníku, takže mezi nimi byl i Mett. Alex plánovala co nejvíc se s ním před Síriusem předvádět. Chtěla aby pořádně žárlil.   
,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-, ,-,-,-,-,-,-,-,


"Když budeš takhle pokračovat tak se nedočkáš ani devíti večer" smála se Alex a vzala si od Jamese skleničku a vypila ji na ex.
"Hééj tohle bylo moje" rozčilil se James a zvednul k Alex svoje zoufalé oči.
"Páni" vydechl. Tuhle sexy holku naprosto nepoznával.
"Co líbí, já jestli sem to nepřehnala víš co, ale to kouzelný zrcadlo, který sem dostala k narozkám od našich říkalo že je to dobrý". Koktala najednou zoufale Alex.
"Ne ne ne je to vážně bomba, jenom chudáci všechny ostatní holky. Jestli vůbec budou mít šanci někoho sbalit". Tohle Alex vážně nečekala, začala se smát. Jejich rozhovor pokračoval do té doby, než se začali scházet všichni ostatní lidi. Za chvíli už se každý smál, chlastal, tancoval, a nebo jen tak blbnul na těch úžasných sedačkách.
"Počkej, ještě jsme se nedostali k tomu jak mě dáš dohromady s Lili, Já osobně si myslím že to je nad lidský síly" Huhlal už docela přiopilej James o pul hodiny později.
"Takže" začala Alex na tuhle chvíli se už docela dlouho těšila, i když věděla že je to docela stupidní, jednoduchý nápad a s největší pravděpodobností je i malá pravděpodobnost že se povede.
"podplatila sem jednoho kluka, bude dělat že je nalitej a začne se po Lili sápat, ta se ho samozřejmě bude snažit zbavit, ale on za ní pořád poleze. No a po chvilce začne být surovej, samozřejmě že jí nic neudělá" dodala rychle, protože viděla Jamesův výraz.
"No a pak zakročíš ty a silou, pozor musíš bez kouzel, ho vyhodíš z komnaty. A pak budeš za hrdinu a dá ti to aspoň chvilku si s ní promluvit a taky jí budeš moc utěšovat, protože bude určitě zoufalá. Jo a taky to do ní chce dostat trochu alkoholu, aby nebyla úplně střízlivá. Jasný?" dokončila svůj monolog Alex a slavnostně se usmála.
"Jo ještě něco důležitého. Bude to přesně o půl jedenáctý na té sedačce hned u dveří. Jasný"? Alex to sice nepřišlo jako úplně geniální a originální, ale myslela si že tohle je poslední šance.
Alex dopila svůj koktejl a vydala se za Mettem, který právě přicházel.
James po něm hodil znechucený pohled. Pořád si živě pamatoval scénu ze školních pozemků a nechápal z jakého důvodu se k němu Alex znova vrací.
Ve skutečnosti se Lili za Síriusem vůbec nevydala. Šla si koupit pití na druhou stranu k baru. Byl tam krásnej barman a tak se s ním hned dala do řeči. Za chvíli už tam bylo ale moc lidí na to, aby se mohl zajímat jen o ní, a tak Lili prostě odešla.
Už měla dost všech stereotypů a tak prostě s chlastem v ruce vykročila na taneční parket. Smála se, házela vlasama, kroutila se, popíjela alkohol a konečně od příjezdu do Bradavic jí bylo skvěle. Vychutnávala si vysoký podpatky
rozpuštěný vlasy, vychutnávala si každý okamžik, každý doušek pití, každý krok na vysokých podpatcích, vnímala každou notu každé písničky. Po chvíli přestala vnímat a jenom se kroutila do rytmu hudby. Spadli z ní všechny starosti a trápení. Byla tu jen ona, připadalo jí, jakoby na tanečním parketu nikdo jiný nebyl. Jen ona a světla reflektorů zářila jen pro ni.
James se dělej stranou od ostatních a popíjen ohnivou wisky. Normálně takovéhle párty miloval a byl jedním z hlavních bavičů. Dneska však na nic takového neměl náladu. Upřeně se díval na objekt svého života. Jak se tam tak bez starostí kroutila na parketu. Vyčítal si teďka každou ošklivou věc co jí kdy řekl, všechny vulgární doteky a slova. Nenáviděl se. Kašlal na to co mu Alex řekla. Nestál o žádný umělý zachraňování. Už to nemělo cenu. Když se mu nepodařilo "uhnat" jí za šest let, tak za jeden rok se mu to nepovede určitě.
Nimfadora právě seděla obkročmo na Remusovi a vášnivě ho líbala. Remus jí její polibky víc než nadšeně opětoval. Oběma jim bylo jasný že k sobě patří. VášeŇ, láska, potřeba mít toho druhého pořád u sebe. T téhle krásné nostalgie je ale vyrušil Sírius. Nasraně si k nim přisedl.
"Nechte toho, podívejte se na Alex, jak se u toho blbečka svíjí!!! Jak se k němu mohla vrátit po tom co jí udělal. Proč to dělá. Já vážně"
"Koukněte na Lili. Co to jako má být?? Tohle není naše Lil". Všichni otočili hlavy směrem kterým měla hlavu natočenou Nim. Lili se tam právě svíjela na parketu a v ruce měla 3tojtou (opravdu trojitou) ohnivou wisky. Pokaždé z ní trochu usrkla a pokračovala ve svém sexy tanci.
"Mě spíš zajímá Alex" opáčil Sírius. " Bylo jasný že Lili jednou ujede, pořádně se vožere a pak jí bude mnohem lépe. Ale koukněte se na Alex, nechápu to" !
"Jo to já to chápu moc dobře" uchechtla se Lili a otočila se na Remuse, spiklenecky na něj mrkla a usmála se. Pochopil to, oba nyní věděli že to Alex dělá jen proto aby Sírius naštvala.
"Myslím že pudu za Lili a připomenu jí že nejprve devět večer a jestli nechce brzo odpadnout měla by trochu ubrat. Zrovna v té chvíli si k nim přisednul s ohnivou wisky v ruce (taky trojtá).
"Vidíte to co já"? zeptal se naštvaně James.
"Proč to dělá, tuhle Lili neznám".
"Sakra" zaklela Nim, s lehkostí se zvedla a krokem tanečnice došla k místu na parketu kde tancovala totálně sjetá Lili. Jo čtete dobře. Sjetá.
"Lili" zašeptala zoufale Nimfadora.
"Notak Lili, co je! Koukni se na mě! Dělej! Sakra, sakra! Tak to je průser" Nim začala panicky třást Lilijíným tělem. Ta se na ní jen nepřítomně upřela své oči. Panenky měla jako dvě špendlíkové hlavičky. Nimfadoře hned došlo že si něco šňupla, nedej bože píchla.
"Nech mě bejt, je mi fajn, žádný starosti" Smála se nepřítomně Lili a snažila se jí vykroutit. Její pokusy byly ale tak slabé že o půl hlavy menší Nimadora neměla vůbec žádný problém s tím aby jí dotáhla k místu kde stáli kluci.
"Tak, kdo se dobrovolně zřekne večírku a zachrání tady naší slečnu sjetou" zeptala se nasraně Nimfadora (nebo ustaraně?). Nikoho nepřekvapilo že se nabídl James. Když mu Nimfadora chtěla říct že pude s nima rázně jí utnul. Vzal nyní již skoro spící Lili ( Lili nebyla zvyklá ani na pití, cigarety a podobně, tudíš na ní jen malá dávka drog působila velmi nepříznivě, chvíli se cítila plná energie a pak jí přepadla strašná únava).
James jí vzal do náručí a rychle s ní vyšel z komnaty nejvyšší potřeby.
,-,-,-,-,,-,-,-,-,-,-,-,-,--,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-


Líbal neuvěřitelně dobře, proto ho chytla ještě pevněni okolo pasu. Jemně jí líbal a hladil po zádech. Pak se změnil rytmus hudby. Jemné pomalé tony, které zněly doposud se změnili na ostřejší a rychlejší. Všichni okolo nich začali opět znovu bláznivě tancovat. U téhle dvojice se ale nezměnil tanec (ne že by na předchozí písničku tancovali), nýbrž styl líbání, oba se tiše uchechtli a začali se líbat mnohem vášnivěji. Hra jazyka, rukou a smyslná práce rtů. Tohle Alex milovala. Tu vášeň která proudila v jeho žilách. Cítila to horko, které vycházelo z jeho těla, ale jí se to líbilo. Po dlouhé době se odtáhla a začala znovu tancovat. Tohle Mett ale nechtěl. Chytnul jí za ruku a táhnul jí směrem z komnaty. Až v druhé chodbě Alex došlo kam jí vede.Do prázdné učebny. Bylo jí to ale jedno. Cítila se jako královna. Její Vysoké podpatky rytmicky klepaly o studenou kamennou podlahu., šaty se jí vlnily na stehnech a jemně jí chladily. Věděla co nyní přijde a nebála se toho, chtěla to, stejně jako on. Odhodila své dlouhé vlasy na záda, zrychlila a chytla ho okolo pasu. Na chvíli se zastavil
a pořádně jí políbil. Pak jemněji. Vyslovil dvě slova, které by od něj Alex nikdy nečekala. Brala ho jako blbého troubu a pěkným tělem a s někým s kým si mohla zařádit (přeberte si
to jak chcete )

"Chceš co"??
"Jasně"
odpověděla hned, usmál se. Pomalu po zádu vstoupil do prázdné učebny. Doběhli k nejbližší lavici a tam se začali navzájem svlékat, hladit se a líbat. Alex v hlavě vířilo asi milion myšlenek..
Co to dělám, to tělo, Sírius, neměla bych, chci to, je úžasnej a dokonalej, bože jak líbá, je úžasnej, Sírius, měla by si toho nechat, hlavně ať nepřistává… A pak v jednom okamžiku přestala myslet na všechno.
O dvacet minut později ležela nahá na červené chlupaté dece, kterou pro
ně Mett (později než jí opravdu potřebovali) vyčaroval.
Vyčerpáním nemohla ani dýchat a jediné co se jí honilo v hlavě bylo "Páni". Po chvíli to řekla i nahlas.
"To teda" uchcechtl se.
Musela se začít smát. Překulila se na bok a políbila ho.
"Měli by jsme jít než nás tu někdo nachytá, a to bych nerada" smála se. On s úplně kamennou tváří.
"Myslíš si že tě teď nechám odejít, ani nápad. Jediné co ti dovolím je vzít si spodní prádlo" chechtal se.
"Oukej" jak chceš. Usmála se a zvedla se. Chvilku jí trvalo než našla to co potřebovala. Pak se vrátila opět na deku. Mett už měl na sobě trenýrky a rukou třímal dva
(veliké) poháry s červeným vínem. Jeden si od něh vzala. Její otázka byla prostá.
"Na co si připijeme "? usmála se.
"Na nejlepší sex v životě" zachechtal se.
"Hm, to docela sedí"zamumlala a pořádně se napila vína.
Chuť vína jí opět vrátila do reality. Najednou se jí opět vybavila hudba z diskotéky. A hlavně Síriuse. Zajímavé bylo že vůbec neměla pocit výčitek. S Mettem se jí líbilo. Byl vlastně docela fajn.
Zvedla se a přes jeho protesty si oblíkla zbytek oděvu. Opět si namalovala rty na rudo, kartáčem si pročísla vlasy. Nandala si vysoké boty a za necelých pět minut byla připravená k odchodu. Mett taky. Třídu už vrátil do původního stavu. Alex však věděla že kdykoliv do téhle učebny vstoupí nebo pude jenom kolem bude se podivně usmívat. Nevadilo jí to.¨
Chytli se za ruku a naposled se políbili. Necítili k sobě nějakou lásku, možná snad něco, co by se mohlo podobat přátelství. Jistě, navzájem se neskutečně přitahovali, ale oba dva cítili lásku k někomu jinému.
Až po chvíli si Alex uvědomila co vlastně provedla, stále se však nedostavil pocit provinění ´, byla za to ohromě ráda.
Mett vzal jemně Alex za ruku, jeho myšlenky ale vířili všemi směry. Věděl že tu kterou opravdu chce nikdy mít nebude, musel ale uznat že s Alex to byl jeho nejlepší sex. Byla
úžasná, věděl však že oni dva by spolu nikdy ve vztahu nevydrželi. Ale byla to úžasná bokovka. Věděl že Alex to cítí stejně. Zrovna když se chtěli vrátit do tajemné komnaty zaslechli podivný, ale známí hlas. Ten podivný šepot se třásl strachem, nervozitou a pak drobným uspokojením. A pak někdo strašlivě zařval, bolestí.
"Zmlkni, zmlkni ty mudlovská šmejtko. "Eneveristo"" řev zmlknul.
Alex s Mettem se na sebe podívali a pak se oba rozběhli k učebně.
S napřaženými hůlkami rozrazili dveře. Tuhle podívanou by Alex nikdy nečekala.
K lavici byla připoutána dívka (nejpravděpodobněji byla mudlovského původu). Někdo rozcupoval její tričko, které nyní leženo na podlaze. Dívka byla otočená a na zádech měla vyříznutý nápis "stejně všichni jednou chcípnete". Nad touto chudinkou stála malá shrbená postava. Jediné na co se zmohla byl nechutný výraz zděšení, výraz zloducha chyceného při činu. Jediné na co se Alex zmohla bylo
"Červíčku" !!!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lexie Lexie | Web | 15. december 2010 at 22:13 | React

Wow! Tak to bylo...drsný. Super kapitola, ale vážně...wow! Asi se nezmůžu na jinou reakci, promiň :)

2 Bára :) Bára :) | 15. december 2010 at 22:15 | React

OOOO díky ti :) sem ráda že se ti to líbilo :) až budeš moc napsat nšco víc opsáhlího tak neváhej a piš jo :D budu ráda za každou kritiku :) abych mohla zlepšovat :) a ješzě jednou moc děkuju :)

3 Maggie Maggie | Web | 15. december 2010 at 22:19 | React

wow!! :O tk tohle je super konečně se začalo něco dít kromně postav.. P.S.: nesnáším tě zase budu muset smazat tu kapitolu páč si se Petra zbavila téměř stejně jako já no i když ne asi to tam necham páč bych to zase nedopsala :D J8 sama se hrozně těším až budu psát podobnou kapču u sebe ale to bude asi eště hoodně za dlouho jak mě znáš:D tak jen tak dál a piš piš mám návrh já sem dám dvě tři kapči a ty taky ju?? :D

4 Bára :) Bára :) | 16. december 2010 at 11:12 | React

Jak že sem dáš 2-3 kapči :D dej si jich sem kolik chceš :D já sem ještě nezačla s 5 :D jinak sem ráda že se ti to líbí (nebo doufam že to wow bylo jako že to bylo dobrý) jinak nechcete mě taky trochu zkritizovat??? :D jediný co vim je to, že tam píšu hrubky a do teĎ se tam dělo jenom měco okolo postav :D
Jinak ještě jednou díky :)

5 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 16. december 2010 at 17:25 | React

Nádhera! Petr je největší hajzl ze všech...
Nevím čím to je, ale nezobrazjí se mi obrázky..

6 Bára :) Bára :) | 16. december 2010 at 19:41 | React

No jo voni se tu nezobrazujou ! Alex má černý šaty se zavazováním za krk, Lili černý tročko, černý džíny a černý boty na mega podpatku, Nimfadora má barevný tílko a super obtažený džíny....:) toď vše :)

7 Lenka Lenka | 26. december 2010 at 22:36 | React

To sou úžasný povídky! Doufám že sem dáš ještě pokračování protože to je uplně skvělý! <3 :))

8 Lily Lily | Web | 4. january 2011 at 0:21 | React

Ohlalá, páni, wow, no teda to je hustý :D je to sakra hodně moc čtivý a doufám, že další kapitola na sebe nenechá dlouho čekat!

9 Bára :) Bára :) | 17. march 2011 at 20:30 | React

Lenka, Lili: děkuju moc :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement