CHRISTMAS SECRET

16. december 2010 at 14:52 | Maggie |  Jednorázovky

Možná trochu předbíhám, ale protože Vánoce budou v TGTW až za dlouho, tak si to užiji teď. Nebo respektive se o to pokusím. Dneska ráno, sem zkoukla film s názvem Santa WHo? Cože? Oni už vážně neví kam by ho všude strkali. Víte, USA má Santu. Břichatého pána s vousy a celého oblečeného do červené.
Vážně začnou Vánoce a s nimi i obrovská Santamánie.
Viděli ste někdy film o Ježíškovi?? Ne! Ježíšek zůstává tajemstvím a to je podle mě dobře. Nicméně v USA mají Santu, my máme ježíška a co mají Bradavice? Nic jiného než domácí skřítky. Proto sem se pokusila napsat Jednorázovku, která by seděla na tyto stránky. No.. Uvidíme co z toho bude…

CHRISTMAS SECRET
Sam šla do sovince. Za ní pospíchaly Liz, Mel a Barbara. Chtěly odepsat rodičům k vánocům, kteří odjeli za Martininou ( matka Sam a holek)
sestřenicí do Francie. Už po cestě si vymýšlely co jim vše napíší a co ne. Barbara jim po cestě vyprávěla zážitky z Havraspáru. Poslední dobou se s nimi moc nestýkala. Neměli na ni čas přes všechen shon a ona neznala heslo do nebelvírské společensky aby na ně počkala.
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Kouř dýmu vyšel z jeho úst. Pohlédl na dívku vedle sebe. Matt a Alex byli opět spolu, přemýšleli hodně dlouhou si dají k vánocům a tak to vyřešili po svém. Sice Alex už téměř chodila s Siriusem ale co oči nevidí to srdce nebolí nebo ne?
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
"Vstáváááát! Máte už tři dny volno a eště ste nic neprovedli! Co je to s váma sakra!" Daniel vběhl do chlapeckého pokoje sedmých ročníků.
" Di se vycpat blbečku." Zahuhlal Jefers a přehodil si polštář přes hlavu.
" No jak chcete když chcete prospat i ten sníh tak nazdar já musím čeká na mě … no to je jedno. A víte že tu není Remus?"
" Cože?! James se Siriusem vylétli z postele, a James se praštil do hlavy o horní tyč nebes, jak rychle vstal, a tak se skácel zase zpět do postele načež zkonstatoval že to nemá cenu se mrzačit při vstávání a po chvíli usnul.
" Tak pá s váma asi sranda nebude." Zahuhlal Daniel a šel hledat své rande.
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
"Remusi no, tak zavři ty oči!"
" A proč?"
" Mám pro tebe překvapení.. Tak dělej no konečně. Tak a teď se nech vést." Pak dvě osoby pokračovali po chodbě až došli na samý konec. Dívka zašeptala nějakou formulku a otevřely se dveře nepoužívané učebny. Teď však učebna vypadala jako normální byt těsně před štědrým dnem.
" Tak můžeš je otevřít…"
" Wou.. miláčku to je nádhera. Tos udělala ty?"
" No kdo asi jinej.. přišlo mi to lepší než v Komnatě nejvyšší potřeby. Tam jdou všichni a hlavně není to taková zábava jako si to všechno připravit sám."
" Já tě miluju.." Pak už se plně oddala jeho polibkům
a poslední co bylo vidět byli fialové vlasy mihnoucí se v zavírajících se dveřích.
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Lily vyšla z pokoje. Všechny holky se někde toulali a minimálně o jedné věděla s kým.
Tak sešla schody a posadila se ke krbu. Společenka vřela prázdnotou. Většina Bradavic odjela po plese domů za rodiči, sice sedmé ročníky zůstávali protože to byl jejich poslední rok ale přece jenom bylo kolem deváté hodiny ráno a všichni spali. A tak se rozvalila na pohovku jen tak zírala do ohně.
" Můžu si přisednout?" Po chvíli ji vyrušil Jamesův hlas a tak si sedla jako normální člověk z čehož James pochopil že může.
" Tak co už máš dárky?" Zeptala se Lily aby rozhovor nestál.
" Jo některý jo.." A uchcechtl se.
" Copak?"
" Ale nic jenom sme s rukama vymysleli dárek Snapeovi."
" Vy mu budete dávat dárek?" Udivila se Lily.
" Jo, včera jsme na něm pracovali."
" No, radši ani nechci vědět co to je." Řekla Lily a začala se smát. Ani nevěděla proč jestli z dárku nebo z probíhajícího rozhovoru s ním ani by mu jednu vlepila.
" Ne to bys ani nechtěla vědět, věř mi." Odpověděl James a začal se smát taky. Oba pak po chvíli přestali a jejich hlavy se začali nebezpečně blížit. Oba se utápěli v očích toho druhého až se jejich rty setkali a oba si během toho jediného polibku řekli tolik nevyřčeného za těch celých šest let.
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Odpoledne se většina z našich postav dostavila na Bradavickou koulovačku. Nejdřív se koulovali ručně ale pak přišli na řadu i hůlky. Nejspíš to bylo ve chvíli kdy dorazili zmijozelští. Večer všichni padli vysílením do postelí a usnuli naprosto tvrdým spánkem.
OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo
Když se Bradavice položili do spánku. Začali po chodbách cupitat miliony nožiček. Každé dveře se otevřely a odhalily své opatrovníky a jejich dárky. Skřítkové běhali po pokojích a hledali dárky vždy když měli už plnou náruč dárků přemístili se a posléze se vrátili na stejné místo a pokračovali.
Po pár hodinách se všichni skřítci objevili s posledními dárky v kuchyni. Kuchyně teď nebyli plná jídla a páry z připravujících se čajů a polívek. E, všechny stoly byly systematicky seřazeny do tří řad. Náhle jeden skřítek zaluskal prsty a tiché pleskání nohou naznačilo, že se stovky skřítků přesídlily do pěti skupin. Tři skupiny ke stolům a dvě, každá

na jeden konec pomyslného kruhu.
Pak první vlna začala házet dárky na první stoly. Tam skřítci všechny ošklivě zabalené nebo vůbec nezabalené dárky strhala a poslal je dál u druhého stolu tam bylo nejvíc skřítků. Jejich úkolem totiž bylo vybírat vhodné balicí papíry, stříhat lepenky a kousky papírů a posléze dárky do papírů balit. Třetí stůl tam byli ti, co by byli v lidském světě ideální na módní návrháře. Dělali z drků dárky.
Obtáčeli je krásnými stuhami a vytvářeli mašle složité, že by je ani stroje nezvládly.
No a nakonec skupina pět. Ti, řadily dárky do čtyř obřích kup podle kolejí. Když Byli konečně všechny dárky hotové již se rozednívalo. Ke každé hromadě přiběhlo sedm skřítků a pobralo dárky pro jednotlivé ročníky a u vchodu popadly dárky poslané rodiči, které přinesly sovy rovnou k nim do kuchyně.
Ráno se Lily vzbudila jako první a nemohla pohnout s nohami leželo jí na nich hned několik dárků mezi nimi i obrovský koš s různými tvary čokolády s květinou. Pohlédla na lísteček, který byl připevněn na květině.
                        " Dobré ráno, miláčku"
Podívala se ke dveřím, zrovna se zavíraly, ale přísahala že viděla jednou dlouhé špičaté ucho těsně, než se dveře zavřely.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lexie Lexie | Web | 16. december 2010 at 16:31 | React

Nádhera. Ta byla vážně strašně pěkná. Přehodnotila jsem svůj názor na Ježíška;-). Skřítkové vedou!

2 Maggie Maggie | Web | 16. december 2010 at 20:08 | React

[1]:  sem ráda že se líbí... myslím, ale že na mě Bára bude naštvaná, protože sem tam asi vystihla hodně věcí budou v její povídce.. promiň Baruško :/ snad sem se netrefila O:-)

3 Bára :) Bára :) | 16. december 2010 at 21:02 | React

Krásný, krásný, krásný....Jen mě štveš! já chtěla taky napsat vánoční speciál :D

4 Maggie Maggie | Web | 16. december 2010 at 21:13 | React

HA HA tak můžeš ne?? čím víc článků tím líp :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama