Když vyjde slunce...Začátek 1. mini kapitolka

21. december 2010 at 22:08 | Bára :) |  Když vyjde slunce

Všechny vás zdravím :) Vím že tohle je hlavně Pobertovský blog, ale já sem nutně potřebovala změnu a tak sem se rozhodla rozepsat další příběh. Vím je to asi dost odvážné když sem zatím napsala jenom 4 kapitoly Od začátku ke konci, ale já doufám že se vám to bude líbit. Je to něco úplně jiného a já jenom doufám že aspoň někdo z vás má rád indiány. Pořád se hodlám věnovat víc Pobertům, ale uvidíme. Každopádně tohle je jenom taková ochutnávka, není to celá kapitola, jen aby jste tak stručně věděli co vás čeká. Tak čtěte, komentujte a kritizujte.                                                                              
                                                                                  Vaše už trochu poblázněná Bára :)
Zeidý pomalu otevřela oči, skrz kůži k ní sotva pronikl nějaký paprsek slunce, ona však stejně poznala že už je ráno. Rychle vyskočila z "postele" a rozhrnula kůži, která zakrývala vchod do stanu. Pomalu se vydala pryč z vesnice. Ve svěží zelené trávě se leskly kapičky rosy, Zedi tohle milovala. Celá vesnice ještě spala, jen pár dětí už se pomalu vykrádalo ze stanů a několik lovců už se pomalu připravovalo na lov. Zeidý zaspala. Běžela se rychle umýt do nejbližšího potoka a hned potom si krátce rozčesala svoje dlouhé hnědé vlasy, na záda si hodila luk a šípy a za opasek si připnula krátký nůž. Dnešní ráno bylo stejné jako každé jiné, jen malinká věc kazila ten to stereotyp.

Když Zeidý doběhla na konec vesnice a zapískala, po chvíli přiběhla krásná mladý klisna. Ryzák s nádhernou bílou lysinkou, která se jí klikatila po čele. Vzrůstově nebyla ani malá ani velká spíš něco mezi, lezce stavěná, přtom na ní ale bylo vidět že něco vydrží. To už měla Zeidý oskoušeno. Temperamentně házela hlavou a mířila k ní svižným klusem. Nohy vyhazovala vysoko, a nadšeně zvedala ocas. Přiběhla k Zeidý a jemně jí strčila do břicha, ta jí na oplátku dala kousek zeleného jablka. Teď se dostáváme k té maličké věci, která kazila ten stereotyp, Zeidý Nagaru milovala zase o něco víc. Lehce jí vyskočila na záda a pobídla do jemné klusu. Jednu ruku jí položila na krk a vnímala její energii, přejížděla jí po srsti a snažila se pocítit každý chloupek na jejím těle, snažila se spojit s ní vnímala její tělo jako by to nebylo její vlastní, doufala že Nagara to cítí stejně. Zeidý se jemně pohybovala v rytmu Nagařiných kroků. V okamžiku kdy vyskočila na Nagařina záda okamžitě se s ní sžila. Jedno tělo, jedna duše, dvojice která si mohla ve všem maximálně důvěřovat. Nepotřebovaly sedla ani uzdy, rozumněli si takto, tělo na tělo. Ostatně tak jezdila většiina indiánů.

Ikdyž Nagaru Zeidý plně ovládala, věděla že Nagaru nikdy nemůže plně mít, Nagara byla svobodná, i když perfektně vycvičená, ale nezávislá na člověku. Zeidý jí milovala.

Když se sešli všichni ranní lovci, byl čas vyrazit. Skupina patnácti koní se vydala na lov vysoké zvěře.
Bude lov úspěšnější než minule?
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Indiáni, Striptérky nebo Poberti?

Indiáni
Striptérky
Poberti

Comments

1 Maggie, Bára :) Maggie, Bára :) | Web | 21. december 2010 at 22:29 | React

wow!!! to je super :O nevím jestli jsi si všimla, ale poslední dobou většina komentářů na tvá díla začíná WOW :D nicméně, moc se mi líbí ten nápad, když si mi napsala že to budou indiáni, trochu sem se lekla, abys nespadla do typu "lovci mamutů" i když je to super knížka spíš si dokážu představit jak jí pše Eduard než ty... XD nicméně teď vím, že to bude určitě něco jedinečného a originálního.. Nevím jestli se nepletu, ale řekla bych že si se asi inspirovala ježděním na koni co?? :)) je to krásný vážně super nápad :)) O:-)

2 MaBaFL blááá blááá :) MaBaFL blááá blááá :) | 21. december 2010 at 22:47 | React

No majdi vážně mě koně inspirovali :D jo a moc děkuju za to wow :)moc si toho cenim :)

3 MaBaFL blááá blááá :) MaBaFL blááá blááá :) | 21. december 2010 at 22:47 | React

Jo a lovci mamutá byli náhodou dobrý :d

4 Maggie, Bára :) Maggie, Bára :) | Web | 21. december 2010 at 23:40 | React

[2]:nemáš zač :)*

[3]: jo byli dobrý ale jak sem řeka spíš si dokážu představit jak to píše nějakej chlap než ty:D

5 MaBaFL blááá blááá :) MaBaFL blááá blááá :) | 22. december 2010 at 10:04 | React

Jo neboj :D moji indiáni mamuty lovit nebudou :D já tam chci udělat samozřejmě hlavní příběh a hodně tam chci zapojit spojení koně a člověka :)tak doufam že vás to bude bavit :D

6 Maggie Maggie | Web | 22. december 2010 at 10:56 | React

[5]: určitě:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement