January 2011

What The Fuck???

12. january 2011 at 20:17 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Jasně cha cha cha, chi chi chi!!! Miluju tohle ://// No nic jenom jsem se potřebovala vyjádřit vůbec si tohohle nevšímejte protože se to týká lidí, kteří s těží navštíví tenhle blog a jestli jo, tak je buď vlastnorušně pověsím do průvanu za uši a nebo spáchám sebevraždu. Sice to nikdo nečte ale čemu by jste dali přednost? 1) Nechat se přeject vlakem. 2) Skočit z nějaký výšky na zem/ do vody. 3) Předávkovat se práškama. 4) podřezat se. 5) Střelit se do spánku. 6) požádat někoho aby mě zabil. což je poměrně blbý protože pak by to nebyla sebe ale vražda.  Asi, pokud to vůbec čtete, si musíte myslet, že jsem nějak labilní. Jenom by mě zajímal názor někoho jiného. Já kdybych musel, což u mě nepřipadá v úvahu, protože jenom představa že si nechám šáhnout na život ať už od někoho nebo od sebe, mě děsí! Nicméně kdybych třeba musela tak určitě nějaký halucinogenní prášky, nebo drogy. Aspoň si při tej smrti ještě užiješ. Ačkoliv je to velice sporný.. 
BTW: S povídkama to vidím bledě, nějak jsem bussy, protože no znáte to, škola. Ale taky jsem tohle řekla o předělání Designu a Voilá je tady. Takže asi budete muset nechat překvapit. :D  S KaMZ to je hooodně bledé, protože mi mojí milí "přátelé" první kapitolu tak znechutili, že ji asi nehodlám uveřejnit..... Dokážete si určitě živě představit jak jsem naštvaná!!!! 


Rozcestník povídky

11. january 2011 at 14:52 POVÍDKYPovídky z NE-kouzelnického prostředí. Bára tu má povídku
Když vyjde slunce a já Kam až můžu zajít.
Vše co jste věděli či nevěděli o životě našich oblíbených hrdinů..


Co by se stalo, kdyby byla Hermiona hloupá, nebo by se místo
Harryho narodila Susan? Dozvíte se zde ;)
Povídky na přání :) Přejte si ;)

Komentářové povídky, zapojte se do tvorby!!! :)

15.KAPITOLA - Rowena z Havraspáru

9. january 2011 at 21:56 | Maggie |  They go their way
Takže opět posto tisícech letech! Ode mě je to další kapitola, která něčím vyjímečná, ani ne osahem, který se mi upřímě řečeno moc nelíbí až na konec :) nicméně se potřebuju zbavit věcí, které jsou trochu navíc. Se svou idelogií co se týče nalézání viteálů, bych se asi shodla s Ronaldem. NO nic, je naprosto nemožné aby našli další viteál o měsíc později, ale chci se některých věcí zbavit, jak už jsem řekla. Hrozně moc mě budou bavit díly, kde někdo zajímavý umře nebo poslední díl, kterej vím už do detailu až na jednu mírnou závadu... :-D Teď k té vyjímečnosti. Zaprvé je tu magické číslo 15. Jsou to další půlkulatiny, které budu za chvíli slavit, chtěla jsem aby takhle kapitola s tímhle číslem byla povedená ale poslední dobou mi nic co se týče povídek nevychází. Silvestr.. Nestihla jsem ... Vánoce, už vůbec ne! Snad do toho 5. února!  A druhá specialita je, že je to moje první kapitola zveřejněna roku 2011!! Tak snad se vám i přes chyby a neúplnost bude líbit, Podle mě jsou tam občas vtipný scény, minimálně jedna... Ale znáte mě... BSS!!! Takže kdo se prokousal až sem chci mu tuhle kapitolu věnovat, ale hlavně bych jí chtěla věnovat  mé snad budoucí malířce, která nám to tady osvěží, trochu originálními kresbami! AUTP. Ella jinak naše úžasná Ester alias Lenka! :) 
                                                                                               Dík moc moc moc Vaše Maggie!
P.S.: Pokusím se někdy v tomhle týdnu změnit design na něco méně Silvestrovského, lae mám toho nějak moc... Tak  se mos omlouvám!!

NEW YEAR!

1. january 2011 at 0:00 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Otevřete šampáňo vyjímečně, ne proto, že někdo dopsal po sto letech kapitolu nýbrž proto, že tu máme půlnoc a s ní i nový rok!! ROK 2011!
PF 2011!!!!