February 2011

19.KAPITOLA - Stalo se jedné noci

13. february 2011 at 21:14 | Maggie |  They go their way

Tak a je tu Valentýnská kapitola. Je tak strašně přeValentyzovaná až to bolí. Udělala jsem dvě věci, kterým jsem se chtěla vyvarovat,a le nakonec mi ty moje neposedný prsty napsali co se mi tam prostě líbilo nejvíc. Původně jsem také chtěla dát na tuhle kapitolu Ratting, ale pak jsem si to rozmyslela a vyřešila to trochu jinak. Ta snad se vám bude líbit. A Krásného Valentýna!!
 Jo a ještě něco, vlastně jsem ještě nikdy pořádně nepopsala jak moje AUTP postavy vypadají. Do teď jsem nechávala až na pár informací tuto představu na vás, teď jsem zařadila fotky, kde jsou přesně holky, které vypadají tak jak já si svou je OC přestavuju. Tak hezké sladké počtení
                                                                 Vaše Maggie

18. KAPITOLA - Lásku Ti vezmu a zavážu do pytle

13. february 2011 at 15:11 | Maggie |  They go their way
Další kapitolka, nebavila mě, ale vás by možná bavit mohla. Nebavila mě protože jsem se dozvěděla že místo bálu musím napsat ještě tohle! ÁÁÁÁ! Věnuji ji Ester jako omluvu za zavázání do pytle.. :-D, Lexie, Bonboonkovi a Beth, protože jsem jim dlouho nic nevěnovala:-) ;-) Tak snad hezké počtení..
                                                                                  Vaše Maggie

17.KAPITOLA - Nový rok s sebou přináší mnohá překvapení

12. february 2011 at 20:12 | Maggie |  They go their way
 Tahle kapitola tady měla být už hodně dávno. Respektive na Nový rok.. No ale tak nepovedlo se tak aspoň teď.
                                                                             Vaše Maggie

16.KAPITOLA - Pohodové svátky?

12. february 2011 at 13:16 | Maggie |  They go their way

VLak
Po asi tak sto letech jsem přijela i s novou kapitolou. Chtěla bych Vás upozornit, že jsem si dovolila jen na tuhle Kapitolu z Mel udělat tak trochu Mary Sue, ale je to opravdu vyjímka. Pak jsem si také dovolila upravit věk jedné postavy z Canonu. Ještě zbývá věnování. Takže ji věnuji Elle a Tomášovi, jako nově čtoucím. Tak a už hezké počtení a komentujte ..
                                                                                Vaše Maggie


Kool- Aid

5. february 2011 at 20:31 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
A další z komerečních drinků. Tento nápoj se proslavil i ve Family guy touhle scénou:
A co tomu předcházelo?

Coca-cola

5. february 2011 at 20:23 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Ano jsem opice z korálové ulice, ale jelikož tenhle blog poslední dobou skomírá rozhodla jsem se inspirovat Bonboonkem, která zveřejnila reklamu na Coca-colu. Hned jsem šla na YouTube a našla celkem dost jak už starých tak nových, nebo alespoň pro mne neokoukaných reklam. Řekla bych že snad každý z nás si prošel obdobím kdy se při reklamách, nejčastěji v kinech, těšil na jedinou reklamu. Já si jako jedna z mnoha velice ráda čekala na Coca-cola reklamu. A když jsem měla nějakou ráda hned mi zvedla náladu o 120%. Nalezla jsem naprosto dokonalou full full verzi a vážně přemýšlím, proč to sakra nedali do televize!!!