October 2011

sbor (for Maggie)

22. october 2011 at 11:43 | Bára :))* |  Jednorázovky
Po každém koncertu jsem chtěla tenhle článek napsat, ale nikdy jsem se k tomu nedostala, až teď. Sedím doma u počítače, přemýšlím nad posledními dvoumi koncerty a říkám si, že větší srandu, vztek a zárověň radost na čtyři hodiny nezažijete. Stačí aby se mezi námi ukázali ty zprávní lidé (Maggie, Jiřík, Týna, Alenka, Jája) a vše je o něčem jiném.
Zažili sme toho spolu tolik, ale snad nikdy si nepamatuju, že by jsme se pohádali. Jasně občas mě někdo naštve, ale je to tak zbytečný! Minulé soustřeďko, polsko, francie, zkoušky, koncerty, takových zážitků! Kolikrát si říkám na zkoušce, že mě to nebaví, ale pak stačí nějaká akce a já rázem měním názor. Děkuju všem tak strašně moc, že to nejde popsat a i když to jsem se sborem trochu do kytek, my to nevzdáme!
Mám vás ráda lidi :))*

PS: hlášky typu Voldyho lilek, slabší soudek, bylo to z lesa, jsou naprosto nezapomenutý!!!

5.kapitola

14. october 2011 at 17:17 | Bára :)) |  Cesta životem...
Po velmi dlouhé době, přidávám další kapitolku. Já osobně z ní mam smíšené pocity. Je tam honě změn nálad, jelikož jsem při psaní poslouchala hodně písniček a pochopitelně kažná písnička měla jinou náladu, tudíž i má nálade se často mněnila a pak se promítla do kapitolky. No nebudeme to okecávat. Prostě tady je další kapča, nehleďte prosím na chyby. pravopis není má silná stránka :D.
(jako obvykle) Vaše Bára :))