January 2012

Zpět?

8. january 2012 at 19:09 | Maggie |  MaBaFL aneb když spojíte to nejlepší
Že by? Vrátila se majitelka tohoto blogu mezi své oblíbené fiktivní postavy? Do světa plného hrdinů a naopak zlodůchů, jimž není radno zkřížit krok? Asi je to tak, vítr ji přivanul zpět s novým designem a vervou opět psát. Pravda, poslední rok svůj fiktivní svět velice zanedbávala, těžko říci, zdali se k tomu opět neuchýlí, ale to je pro dnešek daleká budoucnost, kterou vítr odvál v dál, za sedmero hor a potoků, do říší, kam ani ona nemá přístup, do říší stále neznámých a vzdálených..
Aneb větší blbost sem dlouho nenapsala, ale tak začneme znovu s humorem ne?
Vaše milovaná větrem přivatá Maggie!

3.Kapitola

8. january 2012 at 16:05 | Maggie |  Kam až můžu zajít?
Myslím, si že tohle je snad první zajímavá kapitola. A poslední ze Strip baru, původně jsem to všechno chtěla rozepisovat víc, zaměřit se na klientelu,a le to asi někdy jindy až budu mít náladu a ten příběh mě zase chytne. Možná za týdne možná za měsíc, za pár let a možná to smažu a nedám sem ten zbytek nikdy.. Každopádně si tuhle kapitolu užijte, když sem jí psala, byla sem překvapená co sem to vymyslela, a pamatuju si, že se mi nejednou udělalo poněkud nevolno. Každpádně nebudu spoilerovat. Komentujte, protože k těm minulý by komentář byl pouhým plítváním slov ;)
Vaše psychotická Maggie

2.Kapitola

8. january 2012 at 15:47 | Maggie |  Kam až můžu zajít?
Tohle je jenom výplň nepřijde mi to ani důležitý, ani zajímavý, ani vtipný a ni v podstatě nic, ale je to tam.. Vaše Maggie

1. Kapitola

8. january 2012 at 15:21 | Maggie |  Kam až můžu zajít?
Tuhle kpitolu bych popsala asi slovy: "Maggie si procvičuje popis místa." Každopádně si to užijte děcka. Vaše Maggie

Prolog

8. january 2012 at 15:05 | Maggie |  Kam až můžu zajít?
Před milionem let, jsem slíbila, že uveřejním jednu ne HP-FF povídku. Za tu dobu, kdy mě samostatná idea povídky několikrát opustila a vrátila se v novém podání. Asi je to blbost, ale stejnak je tohle jen způsob, jak ze sebe dostat nějaký příběh, který vás jednou při jízdě autobusem do Paříže, či jen přejíždění ve městě napadne. Asi se mi povedlo odpoutat od původního plánu povídky, protože jak říkám milionkrtá jsem to změnila, a ještě vícekrát to přepsala nebo i celé smazala. Ani nevím, jestli bych vám měla přát, ať se líbí, zkrátka to tu je, a končím Vaše Maggie.

"Miluji tě"

7. january 2012 at 17:43 | Bára ;))
Tak zde máme další úvahu, tentokrát na každý den omývané téma láska, konkrétně na větu miluji tě, snad se vám krátké zamyšlení nad těmi to slovy bude líbit. Přeji příjemné počtení, případné výtky nebo chválu prosím do komentářů a omluvte mé případné pravopisné chyby, čeština není moje silná stránka ;)).
Vaše Bára...

Sex od 15, promiňte?

3. january 2012 at 18:49 | Bára :))
Jsme opět zpět jak já tak Maggi, doufám že i ona sem dá v nejbližší budoucnosti nějaký "výtvor". Já osobně vás můžu nyní, snad potěšit, úvahou na téma mladí a sex, uvidíme jak se vám to bude líbit a všechno připomínky, případně nesouhlasy, prosím dolů do komentáří ;)) díky Bára
PS: můžete se též těšit na úvahu "Miluji tě", která by se zde měla objevit buď ještě dnes večer, nebo až zítra. Dále by měl blog projít "rekonstrukcí" disagnu a též bych se chtěla omluvit za případné pravopisné chyby v článku. Přeji příjemné počtení.