And he said "fall in love with me"

4. march 2014 at 19:32 | Bára |  Téma týdne
Buch, buch, buch předhánělo se srdce s rytmem hudby, sváděli nekonečný závod ve splašeném tempu, hlava se otáčela ze strany na stranu a vlasy povlávaly v divokém rytmu hudby rozechvívající obrovské reproduktory. Skákala a vlnila se v rytmu, rukama mávala ve vzduchu a přes zavřená víčka cítila energii stovek lidí tančících okolo ní.
Někdo po pravé straně jí popadl za boky a začal s ní tancovat, nebránila se.
Pak se pohledný mladík naklonil a úsměvem jí začal líbat, když zavřela oči a sjela po jeho bocích přišel jí v něčem tak známý, jak se hýbal, voněl, líbal, otevřela oči a na ní se vyřítila vzpomínka, jak šla po náměstí a provokovala se s jedním v tu dobu jí blízkým mladíkem. Jak je možné že někoho znáte z pár pohybu a někoho nepochopíme nikdy? Usmála se a odstrčila ho za vypracované břicho, po tomto doteku jí to bylo skoro líto. "Pozdě" zasmála se a odešla pryč. Nakonec to bylo lehčí, než očekávala.
Smála se a skákala v davu skandujících lidí, byla sama, a vlastně s tolika lidmi najednou. "Víš, že mě budeš vždycky milovat" prudce se otočila, ten hlas by poznala všude a přitom s ním mluvila tak málo za tak dlouhou dobu. Usmál se a jí se rozšířili zorničky, "budu" slíbila a rozběhla se za ním. Ačkoliv se snažila sebevíc dav mezi nimi byl stále hustější a on byl stále dál. Nekřičela, opět si v duchu nadávala za svojí hloupost, už ale nesmutnila, dávno ne.
Rozhodla se, že půjde na bar, objednala si panáka tequily. Citronem potřela kůži na ruce, posypala ruku skořicí, slízla jí,kopla do sebe panáka, kousla do citronu a při tom se podívala na mladíka na druhé straně baru, smál se na ní. Měl opálenou kůži, možná to byl ital? Zdobily ho zářivě bílé zuby a jí se najednou zdálo, že jí alkohol do ruky vůbec nepatří, asi je na něj moc mladá. Přišel k ní, chytnul ji za pas a přiblížil tvář. Opravdu by se teď mohla líbat? Napadlo jí, co když to nebudu umět, co když to bude divný? Pak ale rychle přitiskla rty na jeho, udělala to velmi rychle asi jako pokaždé, když měla z něčeho strach a už to chtěla mít za sebou. Pak opilá spíše jeho polibkem, než pitím koukala do prázdna. Snažila se ho najít, brečela a nechápala jak to tak rychle ztratila. První, byl první, první polibek, třináct let, cítila z něj moře a prázdniny.
Procházela davem a nevnímala ruce, co do ní mlátili v nadšeném tanci. Šel skoro vedle ní, kráčel takhle už dlouho, nevnímal jí, občas se na ní koukal, smál se s ní, ale nikdy ji nepřijal. Snažila se přijít o pár centimetrů blíž ale on vždycky nevědomky cukl. Najednou dav prořídl a on a ona stáli naproti sobě, sami. V jednu chvíli na sebe koukali v druhé se drželi v náručí, možná to nebylo správné ale chtěla to. Co on to netušila. Po chvíli je dav zase roztrhl, tancovala, radši než přemýšlet. Bude to tak napořád?
Najednou jí dav přišel moc těsný a už nedokázala najít tu svobodu, co cítila před chvílí. Rozhodla se jít blíž k jedné bedně. "Nechoď" zašeptal jí vysoký mladík z výšky, "jsi tak krásná, máš ten nejhezčí úsměv, podívejte se všichni". Co to povídal! Co to říká! Nekoukejte se! "Děkuju", zamumlala a vyškubla se mu. Rozběhla se a vyběhla na schody a skočila přímo na jednu bednu, z které se linul ten osvobozující zvuk. Nikdo neslyšel, jak křičela. Už měla dost všech problémů a tak tancovala, jako blázen skákala do rytmu hudby a odhazovala ze sebe všechny vzpomínky, které jí drásaly srdce, smála se a nedokázala přestat, pak v jednu chvíli byla volná. Prohrábla si vlasy a seskočila na zem. Jak procházela po parketu, tak k ní někteří jmenovaní natahovali ruce, smáli se, prosili, a nebo se koukali z dálky. Bylo jí to jedno, vyšla ven z klubu a byla volná…
 

1 person judged this article.

Comments

1 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | Web | 4. march 2014 at 20:23 | React

zajímavý příběh, moc hezky napsané! :-)

2 Ellaria Ellaria | Web | 11. june 2014 at 23:37 | React

Zajímavé, chvílemi jsem se v tom trochu ztrácela, ale nemohu říct, že by se mi to nelíbilo... 8-) Osvobozující čtení.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama